Linde MH, WoMH’da tüm intralojistik çözüm yelpazesini sunuyor!

Linde MH, covid nedeniyle zorunlu bir aradan sonra Almanya’nın Mannheim şehrinde düzenlenen World of Material Handling (WoMH) etkinliğine ziyaretçilerini davet ediyor. “Yolunuz bizim yolumuz” sloganıyla hareket eden intralojistik uzmanı Linde MH, 20 Haziran – 1 Temmuz tarihleri ​​arasında, etkin ve sürdürülebilir intralojistik için önemli ölçüde genişletilmiş çözüm yelpazesini, Avrupa’dan ve dünyanın her yerinden gelecek ziyaretçilere sunacak.

Yeni ekipman satın almayı planlayan veya intralojistik süreçlerini yeniden düzenlemek isteyen firmalar, günümüzde çok çeşitli çözüm seçenekleri ile karşı karşıya kalıyor. Ancak lojistik yöneticileri, operasyonları kendileri için doğru ekipman, yazılım sistemi ve hizmetleri nasıl bulabilir? WoMH, çok sayıda yeniliği içeren kapsamlı Linde MH ürün yelpazesini tanıma fırsatı sunuyor. 17 bin metrekarelik bir alanı kapsayan geniş bir salon ile birlikte ekipmanlar kapsamlı bir şekilde incelenip, test edilebilecek. Ürün uzmanları, satış danışmanları ve intralojistik planlamacıları ziyaretçilerle yüz yüze görüşmeler için hazır bulunacak. Bunlar arasında otomasyon uzmanı Dematic, güvenlik uzmanı A-Safe, forklift ataşman üreticileri Kaup, Bolzoni Auramo, Meyer, Durwen ve e-l-m Kragelund, çatal üreticisi Vetter, akü üreticileri Hoppecke, Intilion ve Fronius, yakıt hücresi üreticisi Plug Power, kapı üreticisi Efaflex, lastik üreticileri Continental ve Trelleborg, koltuk üreticisi Grammar, yaya algılama uzmanı Blaxtair, Bito Depolama Sistemleri, Ravas Mobil Tartım Sistemleri, döşeme grubu P&K’nin yanı sıra Actil Depolama Ekipmanları ve daha niceleri yer alıyor.

Verimlilik ve sürdürülebilirlik

Bir şişe üretim tesisi örneği kullanılarak, mal girişi, depo ve sipariş toplama alanından üretim tedariğine ve sevkiyatına kadar eksiksiz intralojistik süreçleri gösterilecek. Linde Material Handling Marka Yönetimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Stefan Prokosch. “Misafirlerimiz çok sayıda çok farklı ürünü canlı olarak görme ve test sürüşü yapma gibi eşsiz fırsatlara sahip olacaklar. Tüm ekipmanları tek bir yerde sunacağız. Bu, WoMH’yi, ziyaretçilerin geniş ürün ve hizmet yelpazemizin yalnızca sınırlı bir bölümünü deneyimleyebildiği ‘normal’ bir ticaret fuarından temel olarak farklı kılan şeydir. Tamamen ağ bağlantılı yeni nesil akülü ve içten yanmalı motorla çalışan forkliftlere odaklanılacak” dedi. Sunulacak diğer ürün ve hizmetler arasında, her ikisi de daha fazla verimlilik ve sürdürülebilirlik sağlayan Linde: connect Filo Yönetim Sistemi ve Linde Warehouse Navigator gibi yazılım çözümleri yer alıyor. Güvenlik ve destek sistemleri, aydınlatma çözümleri, enerji yönetim sistemleri, otomatik ve otonom araçlar ile proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri de sergilenecek. Prokosch, “Son yıllarda Linde MH, kapsamlı bir intralojistik çözümleri sağlayıcısı haline geldi” diyor. “WoMH’de ziyaretçiler bunu ilk elden deneyimleyebilirler” diye sözlerini sonlandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + 13 =

scroll to top