HASEL’DEN GENIE YATIRIMI

HASEL İSTİF MAKİNALARI, 2020 YILI İÇERİSİNDE GENIE’DEN SATIN ALDIĞI 5 ADET PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATFORMU PARKINA KATTI. EKLEMLİ VE MAKASLI YENİ PLATFORMLAR, TÜRKİYE’NİN FARKLI NOKTARLARINDAKİ PROJELERDE ÇALIŞMAYA BAŞLADI.

Personel yükseltici platform kiralama sektöründeki çalışmalarını aralıksız sürdüren Hasel, sürekli yenilenen geniş filosu ile Türkiye’nin farklı noktalarındaki şubeleriyle kiralama faaliyetlerini yürütüyor. Müşterine kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmak için makine parkına yatırım yapan şirket, 2020 yılı içerisinde Genie’den 5 adet personel yükseltici platform satın aldı.

ERHAN KELEŞ – PLATFORM SERVİS MÜDÜRÜ ERHAN KELEŞ

YENİ VE BAKIMLI MAKİNE PARKI

Hasel’in uzun yıllardır personel yükseltici platform sektöründe yer aldığını Platform Servis Müdürü Erhan Keleş, performansı yüksek ve sorunsuz makineler ile müşterilerine kaliteli kiralama hizmeti sunduklarını söyledi. Erhan Keleş, “Hasel İstif Makinaları, Türkiye’nin önemli platform kiralama şirketleri arasında yer alıyor. Sektörde oldukça tecrübeliyiz. Sorunsuz hizmet sunmak için makine parkımızı daima yeni ve bakımlı tutuyoruz. Müşterilerimize her zaman en iyi makineleri sunarak kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyoruz” dedi.

MAKİNE PARKI GENIE İLE GÜÇLENDİ

Makine parklarında şu anda 6 metreden 43 metreye kadar uzanan 235 adet platform bulunduğunu ifade eden Keleş, “Filomuzda akülü ve dizel makaslı ile akülü ve dizel eklemli platformlar olmak üzere 6 – 43 metre arasında değişen toplam 235 adet makinemiz bulunuyor. Parkımızı kaliteli ve yeni tutmak için yatırımlarımıza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı. 2020 yılı içerisinde Genie markasına ait 5 adet platform satın aldıklarını aktaran Keleş, yatırımın detaylarını şu şekilde anlattı: “Piyasadan ne kadar fazla talep alırsak, yatırım planlarımızı da ona göre belirliyoruz. Bu yıl içerisinde Genie’den 1 adet 11 metre akülü eklemli, 2 adet 8 metre akülü makaslı,  2 adette 14 metre akülü makaslı olmak üzere toplam 5 adet personel yükseltici platform satın aldık.”

“SAĞLAM VE GÜVENLİ MAKİNE”

Genie ile yaklaşık 6 yıldır çalışmaya başladıklarını kaydeden Erhan Keleş, Genie markasını sağlam, arıza yapmayan ve yedek parça bulunabilirliği fazla olması nedeniyle tercih ettiklerini söyledi. Keleş, “Genie teknik olarak sağlam makineler üretiyor. Markanın yedek parçasını uygun fiyatlarla çok daha rahat bulabiliyoruz. Genie’nin platformları şuanda sahada en az arıza yapan makineler olarak biliniyor. Müşterilerimizden arıza konusunda aldığımız geri dönüşler çok önemli. Bu yüzden Genie’nin makinelerini gönül rahatlığıyla kiraya gönderebiliyoruz. Müşterilerimden de gerek güvenlik olsun gerek makinanın genel çalışma prensibi olsun her hangi bir şikâyet almadığımız için Genie markasını tercih ediyoruz” dedi ve şunları ekledi: “Genie, ikinci el değeri yüksek bir marka. Makineler kaliteli olduğu için ikinci el değeri de yüksek oluyor. Genie’nin ikinci el makinelerinde değer kaybı yaşamıyoruz.”

2021 PLANLARI…

Genie’den satın aldıkları makinelerin Türkiye’nin farklı noktalarında çalışmaya başladığına dikkat çeken Keleş, “Hasel İstif Makinaları olarak Türkiye’nin farklı noktalarında bölge müdürlüklerimiz bulunuyor. Bu bölgelerden gelen talepler doğrultusunda makinelerimizi buralara gönderiyoruz. Yeni parkımıza kattığımız Genie marka platformlar, şu anda ağırlıklı Ankara olmak üzere farklı şehirlerdeki projelerde uzun dönemli kiralamalarda kullanılıyor” diye konuştu. 2021 yılıyla ilgili açıklamalarda bulunan Keleş, gerçekleşecek projeler doğrultusunda 2021 yılında yatırımlara devam edeceklerini söyledi. Erhan Keleş, “Şu anda görüştüğümüz kiralama projelerimiz var ve sonuçlanmak üzere. Bu projelerden çok umutluyuz. Proje sonuçlandıktan sonra 2021 yılının ilk çeyreğinde makine yatırımı yapmayı planlıyoruz. Bize gelecek talepler ne kadar artarsa biz de o kadar yatırım yapacağız. Parkımızı genişletmek ve güçlü tutmak adına 2021 yılında da yatırımlarımız sürecek.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

two + three =

scroll to top