DİECİ ICARUS 40.17 TELESKOPİK YÜKLEYİCİLERDE AVANTAJLI LEASİNG KAMPANYASI

TEMSA İŞ MAKİNALARI DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ YÜRÜTTÜĞÜ DİECİ İÇİN YAPI KREDİ LEASİNG İŞ ORTAKLIĞIYLA AVANTAJLI BİR LEASİNG KAMPANYASI BAŞLATTI. 30 EYLÜL’E KADAR GEÇERLİ KAMPANYA KAPSAMINDA DİECİ’NİN İNŞAAT UYGULAMALARINDA YÜKSEK PERFORMANS SUNAN TELESKOPİK YÜKLEYİCİSİ ICARUS 40.17, EURO ÖDEMELERDE %20 PEŞİNATLA SIFIR FAİZ VE 36 AY VADE SEÇENEĞİYLE SUNULUYOR.

Temsa İş Makinaları Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Dieci için kullanıcıların finansal yükünü hafifleten leasing kampanyası başlattı. Yapı Kredi Leasing ortaklığıyla düzenlenen kampanya ile Dieci’nin ağır koşullarda yoğun kullanıma karşı dayanıklılığıyla öne çıkan ve özellikle inşaat uygulamalarında tercih edilen Icarus 40.17 teleskopik yükleyiciler kullanıcılara %20 Euro peşinat ile 36 ay vade ve sıfır faizli ödeme fırsatı ile sunuluyor. Kampanya 30 Eylül 2021 tarihinde sona eriyor.

İNŞAAT SAHALARINDA FARKLI UYGULAMALARDA YÜKSEK VERİMLİLİK

Dieci’nin Icarus 40.17 modeli, gücü, dayanıklılığı ve kaldırma yüksekliğiyle özellikle inşaat ve endüstriyel taşımacılığın olduğu alanlarda tercih ediliyor. 125 beygirlik nominal güç sağlayan Fiat motoru ve tozun motora girmesini engelleyen kaput dizaynıyla tozlu ve zor koşullarda etkin performans gösteriyor. 4 tona varan yükleri kolaylıkla taşıyabilen modelin ataşmanları da kolaylıkla ve hızlıca değiştirilebiliyor, yüksek manevra kabiliyeti ile 4.4 metre yarıçapta dönebiliyor. Değişken kapasiteli hidrostatik tahrik sistemi sayesinde ise 2.5 tona kadar olan yükleri 16.9 metre yüksekteki bir noktaya hassas ve güvenli bir şekilde çıkarabiliyor.

Güçlü ses yalıtımı, klimalı ve otomatik süspansiyonlu koltuklara sahip kabini ile operatörün dış koşullardan olumsuz etkilenmesi önlenerek konforlu bir çalışma alanı sunuyor, böylece operatör verimliliğini de artırıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 5 =

scroll to top