DEPOLARIN GÜVENLİĞİ VE VERİMLİLİĞİ COMBILIFT İLE ARTIYOR

MÜŞTERİLERİNİN İSTİFLEME VE DEPOLAMA TALEPLERİNE GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİYLE CEVAP VEREN COMBILIFT, TÜM İŞLETMELERİN DEPOLAMA KAPASİTESİ, GÜVENLİĞİ VE VERİMLİLİĞİNİ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIYOR. HASEL’İN TECRÜBESİ VE KALİTELİ HİZMETİYLE PAZARA SUNULAN COMBILIFT, DÖRT YÖNE HAREKETLİ VE DAR ALAN FORKLİFTİ İLE MOBİL VİNÇLERİYLE SEKTÖRÜNDE RAKİP TANIMIYOR.

Hasel İstif Makinaları’nın kaliteli hizmeti ve tecrübeli saha ekibiyle pazara sunulan Combilift, sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle istifleme ve depolama konusunda müşterilerine alternatif çözümler sunuyor. Dünya genelindeki büyümesine paralel olarak Türkiye pazarında önemli başarılara imza atan marka, kendi sektöründe rakipsiz hale geldi. Combilift’in endüstriyel ürünler üretiminde İrlanda’nın önde gelen firmalarından biri olduğunu belirten Combilift Ürün Müdürü Engin Koygun, “Combilift’i standart forkliftlerle karıştırmamak gerekiyor. Combilift’i rakiplerinden ayıran en önemli nokta, müşterilerin farklı kullanım alanlarındaki ihtiyaçlarına özel çözümler yaratmak amacıyla ürettiği taşıma ve istifleme makineleridir” dedi.

DAR ALANLARDA GÜVENLİ TAŞIMA

Combilift ürünlerinin dört yöne hareketli forkliftler, dar koridor forkliftleri (Aisle Master) ve mobil vinçler olarak üç gruba ayrıldığına dikkat çeken Engin Koygun, Combilift’in Türkiye’de daha çok uzun malzemelerin dar alanlarda taşınması ve istiflenmesi gibi uygulamalarda kullanılan dört yöne hareketli forkliftleriyle tanındığını söyledi ve ürün gruplarıyla ilgili şunları ekledi: “En çok tanınan ürünümüz dört yöne hareketli forkliftler, hareket kabiliyetleri sayesinde uzun malzemelerin taşınması, istiflenmesi, alanların etkin kullanımı ve iş güvenliği açısından büyük kolaylıklar sağlıyor. Dört yöne hareketli forkliftlerimiz, malzemenin boyu 20 metre olsa bile dört yöne gidebilme kabiliyeti sayesinde 3 metrelik bir koridordan ilerleyerek istif yapabilen araçlardır. Diğer marka makinelerle altı metrelik bir profili koridordan geçirebilmek için 7,5 metre boş alan olması gerekirken, Combilift’in dört yöne hareketli makinelerinin manevra kabiliyeti sayesinde malzemeyi güvenli bir şekilde dar alanlarda taşımak mümkün.”

Engin Koygun- Combilift Ürün Müdürü

KATMA DEĞER SAĞLAYAN MAKİNELER

Aisle Master dar alan forkliftlerinin ise paletli malzemelerin dar alanlarda istiflenmesine ve koridorların daraltılarak depo kapasitelerinin artmasına imkan sağladığının altını çizen Koygun, “Aisle Master forkliftlerimiz, hem iç hem de dış mekanlarda çalışabilmektedir. Bu forkliftimizin Euro paletleri raflara istifleyebilmesi için gereken koridor mesafesi 2 metredir. Aisle Master, reach truck ile karşılaştırıldığında % 30 – 35 daha fazla palet depolama kapasitesine imkan sağlar. Aisle Master forkliftlerimiz; başta İstanbul, Marmara Bölgesi ve arsa metrekare değerlerinin çok yüksek olduğu tüm büyük şehirlerimizde faaliyet gösteren firmalar için büyük katma değerler sağlayan bir ürün grubudur. Üçüncü grupta yer alan mobil vinçlerimizde başta konteyner taşıma ve istifleme uygulamalarında olmak üzere, prefabrik beton, metal endüstrisi, rüzgar santrallerinin kanatları, gövdeleri vb. bir çok sektörde büyük boyuttaki yüklerin taşınmasında kullanılıyor” dedi.

HASEL’İN SSH’DAKİ BAŞARISI İLE BÜYÜYORUZ”

Comblift’in dünya üzerindeki yenilikçi ve yaratıcılık özelliğini Türkiye pazarına da yansıttığını ifade eden Engin Koygun, “Combilift, dört yönlü hareket kabiliyetine sahip makinelerde dünyada yüzde 70 pazar payına sahip. Combilift, dünyadaki tüm forklift üreticileri arasında son 10 yıl içerisinde en çok büyüyen marka ve yılda yüzde 15 büyüme sağlıyor. Markamız, Türkiye’de de Hasel’in satış sonrası hizmetlerindeki etkinliği ve deneyimli profesyonel ekibinin müşterilerle yüz yüze görüşmeleri neticesinde ürünleri tanıtmasıyla satışlarımız artmaya başladı. Ayrıca ürün çeşitliliğimizle de satış oranlarını arttırarak Türkiye pazarında rakipsiz hale geldik. Dört yöne hareket kabiliyeti olan ve dar alanlarda manevra kabiliyeti yüksek olan makineler, dünyada ve Türkiye’de en çok satılan ürünlerimizdir. Pazar payımızı daha fazla artırmak için ürünlerimizin kullanılabileceği potansiyel yerleri tespit ederek tanıtımlarını yapıyoruz. Hasel’in satış destekleriyle de fuarlar ve broşürlerin dışında sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başladık” diye konuştu.

RAKİPLERE GÖRE YENİLİKÇİ BİR MARKAYIZ”

Rakiplerine göre yenilikçi bir marka olduklarını ifade eden Engin Koygun, “Çeşitli işletmelerde yapılan verimsiz ve güvensiz taşımaları, verimli ve güvenilir hale getiriyoruz. Yaptığımız yeniliklerle firmaların tercih sebebi oluyoruz. Combilift markamızın firmalara kattığı en büyük değer, zamanlarının ve depo alanlarının en verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktır. Combilift olarak Türkiye pazarında büyük hedeflere ulaşmayı amaçlıyoruz. Türkiye’de iş güvenliği fazlasıyla etkin olsaydı, güvenlik sebebiyle diğer markaların sahada çalışmalarına izin verilmezken Combilift markamıza büyük bir alan açılacaktı. Combilift’in Avrupa pazarındaki payının bu denli büyük olasının sebebi, iş güvenliğinin sıkı tutulmasıdır” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × one =

scroll to top