CROWN FC VE SC SERİSİ AKÜLÜ FORKLİFTLER SATIŞTA ÇIKTI

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Crown, yılın ilk satış kampanyasında FC ve SC serisi akülü forkliftleri Türk Lirasıyla ödeme kolaylığının yanı sıra vade farksız 12 ay taksit fırsatıyla satışa sundu.

Performansı ve dayanıklılığıyla dünya markalarının depolarındaki tercihi olan Crown, yeni yılın ilk kampanyasıyla kullanıcılarına yüksek kazanç ve rahatlık sunuyor. Kalabalık yerleştirme alanlarında ve dar koridorlarda mükemmel manevra kabiliyeti sunan FC 5200 serisi ile SC 6000 serisi akülü forkliftler, leasing kapsamında Türk Lirasıyla ödeme kolaylığına ek olarak vade farksız 12 ay taksitle satışa sunuldu.

Kampanya kapsamındaki SC serisi akülü forkliftlerin farklı uygulama gereksinimleri için üç tekerli veya dört tekerli seçenekleri bulunuyor. Üç tekerli seçenek 1,3 tondan 2 tona kadar yükleme kapasitesine ve 7,5 metre yüksekliğe kadar erişim sağlarken, 4 tekerli forkliftler 1,6 tondan 2 tona kadar farklı yükleme kapasitesine sahip ve 8 metre yüksekliğe kadar erişim sağlayabiliyor.

Kampanyaya dahil olan FC serisi akülü forkliftler, kompakt tasarımları ve yüksek manevra kabiliyeti ile en dar depolarda dahi kullanım kolaylığı sunarak verimliliği ve performansı arttırıyor. 2,5 tondan 3 tona kadar yükleme kapasitesine sahip FC Serisi, performansı ve dayanıklılığı sayesinde daha kısa zamanda daha çok iş yapmayı sağlarken kontrol ve hassasiyeti ile de operatöre güvenli çalışma ortamı sunuyor.

Crown ESR 5200 reach trucklarda Mart’a kadar avantajı fiyat

Temsa İş Makinaları, ileri teknoloji ve yüksek performansı buluşturan Crown ESR 5200 reach truck’ları avantajlı koşullarda sunan bir kampanya başlattı. 31 Mart 2021’de sona erecek olan kampanya kapsamında ESR 5200’ler uygun ödeme koşulları ve özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Kampanya kapsamında işletmeler 12 ay vade ve sıfır faizli leasing kolaylığından faydalanabiliyorlar.

Türkiye distribütörlüğünü Temsa İş Makinaları’nın yürüttüğü Crown, depo çözümleri konusunda 2021’e kazançlı ve sağlam bir yatırımla başlamak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir kampanya başlattı. Crown reach truck modellerinde uygun ödeme koşulları ve özel fiyat avantajları sunan kampanya kapsamında 31 Mart’a kadar ESR 5200 reach trucklar avantajlı fiyatlarla satışta. Euro ödemelerde ise hem 12 ay vade ve hem de sıfır faizli leasing kolaylığı ile sunuluyor.

Crown ESR 5200 yüksek manevra kabiliyeti ve operatör konforu odaklı tasarımıyla öne çıkıyor. 1400 – 1600 kg aralığında yük kaldırma ve 9,5 metreye kadar yükselme kapasitesine sahip Crown ESR 5200 reach truck, özellikle dar raf aralıklarında istifleme ve yükleme uygulamalarında tercih ediliyor.  Bu özellikleriyle depolarda işletmelerin en büyük yardımcısı olan model için işletmelerin farklı uygulama gereksinimlerine göre farklı şasi ve kabin opsiyonları da sunulabiliyor. Yine kullanıcıların manevra gereksinimlerine göre tekerlek dönüş açıları 180 derece veya 360 derece olarak ayarlanabiliyor. Modelde standart olarak sunulan OCS sistemi ise reach truck hızını ve tekerlerin dönüş açısını otomatik olarak analiz ediyor ve hızı en uygun aralığa düşürerek keskin dönüşlerde olası kazaları minimize ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − 5 =

scroll to top