Çatalkaya Makina, Komatek 2024’te geleneksel ve yeni nesil motorları ile dikkat çekti

Çatalkaya Makina, Komatek 2024‘te geleneksel ve yeni nesil dizel motorlarının yanında, hidrojen ve ful elektrik motorlarının tanıtımını gerçekleştirdi. Fuar boyunca müşterilerin yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını belirten Çatalkaya Makina Motor Satış ve Aplikasyon Müdürü Özkan Ceren, “DEUTZ motorlarının ve çözümlerinin dikkat çekeceğinden ve ilgiyi üstüne toplayacağından şüphemiz yoktu. Fakat bu ilgi beklentilerimizin üstünde gerçekleşti” dedi.

Komatek 2024 fuarının önemli katılımcılarından olan Çatalkaya Makina, fuar boyunca yoğun ilgi gören firmalar arasındaydı. Firma fuarda, yeni nesil dizel motorlarının yanında hidrojen ve ful elektrik motorlarını tanıttı. Dizel motorlardan D 2011 L03, BF4M 2011 C, TCD 2013 L06 2V modellerini, yeni nesil dizel motorlarından ise D 1.2 L03, TD 2.2 L03, TCD 3.6 L04, TCD 3.9 L04, TCD 5.2 L04, TCD 6.1 L06 modelleri ile öne çıktı. Müşteri odaklı, yenilikçi çalışma prensibiyle şirket faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade eden Çatalkaya Makina Motor Satış ve Aplikasyon Müdürü Özkan Ceren, “Çatalkaya Makina’nın 60 yıldır hizmet verdiği Türkiye iş makinesi sektörünün bir parçası olmak gurur verici olup çalışmalarımı gerçekleştirirken en büyük motivasyon kaynağım diyebilirim. Ülkemizi ve milletimizi tüm dünyada en iyi şekilde temsil ederek partnerlerimize bu zorlu rekabet ortamında, en yenilikçi ve zamanın gereksinimlerini karşılayan çözümlerimiz ile destek olmaya devam edeceğiz” diyerek çalışmalara büyük bir titizlikle devam edeceklerini vurguladı.

Çatalkaya Makina fuarda müşterilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı

Fuar boyunca müşterilerin sergiledikleri ürünlere yoğun ilgi gösterdiğini vurgulayan Özkan Ceren, “DEUTZ AG’nin STAGE V / TIER 4F emisyon seviyesine sahip yeni nesil dizel motorlarına ile sıfır emisyon sınıfında bulunan hidrojen ve elektrik motorlarına ilgi oldukça yüksekti. Müşterilerimizin yoğun ilgi gösterdiği 3.9 ve 5.2 litre motorlarımız dizel serimizde ön plana çıkan motorlarımız arasındaydı. Ayrıca DEUTZ Fusion-Hub ve S-DEUTZ dijital platformlarımız ve çözümlerimizde de özellikle büyük makine filosu bulunan müşterilerimizin ve OEM’lerimizin dikkatini çekmeyi başardı. Açıkçası 160 yıllık deneyimin ürünü olan DEUTZ motorlarının ve çözümlerinin dikkat çekeceğinden ve ilgiyi üstüne toplayacağından şüphemiz yoktu. Fakat bu ilgi beklentilerimizin üstünde gerçekleşti. Fuar süresinde ziyaretçilerin ürün ve çözümlerimize göstermiş olduğu ilgi bizleri fazlasıyla mutlu etmekle beraber tüm ekibimiz için ciddi bir motivasyon kaynağı oldu” dedi.

“Komatek 2024’ün İstanbul’da düzenlenmesinin iyi bir strateji olduğunu düşünüyorum”

Komatek 2024 Fuarı hakkında değerlendirmelerde bulunan Ceren, “Fuar boyunca mevcut müşterilerimiz ve potansiyel müşterilerimiz ile bir araya gelerek yeni çözümlerimizi tanıtma fırsatı bulmakla beraber müşterilerimizden gelen geri bildirimleri de değerlendirme fırsatı edindik. Dolayısıyla Komatek 2024’ü Çatalkaya Makina olarak oldukça verimli tamamladık. Fuar boyunca sektörün önde gelen firmaları ile meslektaşlarımızla fikir alışverişinde bulunmak bizlere fayda sağladı. Ayrıca binlerce yıllık bir geçmişi bulunan İstanbul’un, dünyanın önde gelen finans ve ticaret merkezlerinden birisi olduğu gerçeğini de göz önünde bulundurarak Komatek 2024’ün İstanbul’da düzenlenmesinin iyi bir strateji olduğunu düşünüyorum” açıklamalarını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

12 + nineteen =

scroll to top