Baoli, Hasel Grup ile Türkiye’de!

İntralojistik sektöründe lider olan KION grubunun markası Baoli, Hasel Grup güvencesiyle Türkiye’de yer almaya başladı. Hasel Grup’un bir şirketi olan RENTLIFT İstif Makinaları tarafından pazara sunulacak Baoli; dizel ve LPG motorlu forkliftleri, elektrikli forkliftleri ve depo ekipmanları olmak üzere 3 ana kategoride Türkiye intralojistik sektörüne giriş yapacak. RENTLIFT İstif Makinaları, Baoli forkliftleri müşterilerin beğenisine sunmakla beraber; satış, servis, yedek parça ile aksesuar temini, ikinci el ekipman satışı ve kiralama operasyonlarını da yürütecek.

30 bin çalışanı ve 100’den fazla ülkedeki satış ile servis ağlarıyla intralojistik sektörünün dünya çapındaki lideri KION Grubunun bir markası olan Baoli’nin ürünleri, Avrupa pazarı ve AB standartlarını karşılamanın yanı sıra pratik, güvenilir ve optimum ergonomiyi sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Müşterilerinin uygulamalarına ve çalışma koşullarının zorluklarına dikkat ederek ilerleyen Baoli, bu sayede pratik ve güvenilir bir ürün portföyü oluşturuyor.

Baoli, 3 ana kategoride Türkiye intralojistik sektörüne giriş yapıyor

Türkiye’de RENTLIFT tarafından müşterilerin beğenisine sunulacak olan Baoli, dizel ve LPG motorlu forkliftler, elektrikli forkliftler ve depo ekipmanları olmak üzere 3 ana kategoride Türkiye intralojistik sektörüne giriş yapıyor. Avrupa pazarı ve AB standartlarını karşılayan, pratik, güvenilir ve optimum ergonomiyi sağlayacak şekilde konsept tasarımla dizayn edilen Baoli’nin dizel ve LPG motorlu forkliftleri, 1,5 ila 10 ton arası yük kapasitesine sahipler. Yüksek üretkenlik ve mükemmel performans sağlamak için üretilen Baoli forkliftler, özellikle dış mekan kullanımı için sundukları avantajlarla ön plana çıkıyor. Titreşimi minimize eden, maksimum görünürlüğü ve güvenliği sağlamak üzere tasarlanan forkliftlerde ergonomik operatör kabin sayesinde operatörün güvenliği de sağlanıyor. Bunlara ek olarak, özel tasarım ufak çaplı direksiyon simidine sahip forkliftlerde daha fazla manevra kabiliyeti ve uzun süre konforlu çalışma şansı da sunuluyor. Kolay erişilebilen hidrolik kumanda kolları, çok işlevli gösterge panelleri ve motor bölmesinin kapaklarının 90°’den fazla açılması da servis ve bakım işlemlerini kolaylaştırıyor.

Elektrikli forkliftler müşterilerin ihtiyaçlarına göre şekilleniyor

Baoli’nin elektrikli forkliftleri; 1,5 ila 3,5 ton arası yük kapasiteleri, hem iç hem de dış mekanlarda kullanım imkanları ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre hem 3 lastikli hem de 4 lastikli versiyonları ile dikkat çekiyor. Eşsiz görüş imkanı sunan ve sağlam operatör kabinleriyle donatılan forkliftlerde hem sürüş hem de kaldırma için AC elektrikli motor teknolojisi kullanılıyor. Rejeneratif fren sistemiyle donatılan Baoli elektrikli forkliftleri, frenleme enerjisinin bir kısmının geri kazanılmasını sağlayarak daha fazla sürüş güvenliği sunuyor. Forkliftlerde bulunan direksiyon sensörleri ve 3 lastikli modellerde bulunan otomatik viraj hızı azaltma sistemi ise süratli bir taşıma sırasında hem ekipmanların hem de operatörlerin güvenliğini sağlıyor. Yapılacak işin durumuna göre ayarlanabilen sürüş performansı seviyesi sayesinde de ekipmanın performansı uygulamaya göre değiştirilebiliyor.

Eşsiz özellikler ve konforlu kullanım imkanı

Baoli, depo ekipmanları kategorisinde Türkiye’ye transpaletler, istifleyiciler ve çok fonksiyonlu depo ekipmanları sunuyor. 1,2 ila 2,5 ton arasında geniş yük kapasiteleriyle depolarda ve tüm kapalı ortamlarda çalışabilen Baoli’nin elektrikli transpaletleri, ağır hizmet operasyonlarında bile müşterilere tasarruf sağlıyor. 1,0 ila 1,6 ton arasında yük kaldırma kapasitesine sahip çok yönlü ve kullanımı kolay istifleyiciler, maksimum görünürlük sağlayan yüksek teknolojili asansörler ile donatılarak çalışmalarda kolaylık imkanı tanıyor. 4 ayrı noktadan destek sağlayan tasarıma sahip transpaletler; yüksek kaliteli bileşenleri, elektronik kontrollü orantılı kaldırma/indirme sistemleri ve elektronik parçaları toz ile nemden koruyan sağlam muhafazasıyla müşterilerin zorlu görevlerin üstesinden gelmesine yardımcı oluyor. 100 kg yük kaldırma kapasitesine sahip, çok fonksiyonlu depo ekipmanı Baoli KBO 01L yeni nesil hafif hizmet sipariş toplayıcı, dar koridorlar ve her türlü perakende noktaları için mükemmel bir seçim olarak müşterilere sunuluyor. Sezgisel kullanım ara yüzü ve güvenli tasarımıyla ürünlerin rahatlıkla yerleştirilmesini veya raflardan alınmasını sağlayan Baoli KBO 01L, müşterilerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlandı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three + 3 =

scroll to top