ALİ ÇAVUŞOĞULLARI LOJİSTİKTEN BÜYÜK YATIRIM

KONYA MERKEZLİ ERSER GRUP FİRMALARINDAN ALİ ÇAVUŞOĞULLARI LOJİSTİK’E FİLOSUNA DAHİL ETTİĞİ 40 ADET SCANIA R500 ARACIN TESLİMATI, DOĞUŞ OTOMOTİV – SCANIA YETKİLİ SATICI VE SERVİSİ KONYA AĞIR VASITA TESİSLERİNDE DÜZENLENEN TÖRENLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 

Scania Bölge Satış ve Filo Yöneticisi Safa Gün, Konya Ağır Vasıta  yatırımcılarından Hüseyin Zeybek ve Bayi Satış Direktörü Mehmet Canlıer tarafından, Erser Grup Firma Yetkilileri Enes Genç ve Ferhat Genç’e teslim edildi.

Siparişlerinin son aracını teslim alan Enes Genç, faaliyet gösterdikleri tüm alanlarda Avrupa standartlarında hizmet sunduklarını belirterek “Filomuzu genişletme kararımızın ardından yaptığımız ön incelemede özellikle Euro 6 normlarında yakıt tüketimi ve sağlamlığı konusunda Scania markasının bizim taleplerimizi karşıladığını gördük ve kararımızı verdik. İlk yatırım maliyetinden çok, toplam sahip olduğumuz süre boyunca alanında en verimli araç olduğunu ispatlamış Scania R500 araçlar ile hem şoförlerimizin güvenliğini ve konforunu arttırmayı hedefledik, hem de düşük yakıt tüketimi ile daha az karbon salınımı sağlayarak daha çevreci bir şirketler grubu olmayı hedefledik.” dedi.

Konya Ağır Vasıta yatırımcılarından Hüseyin Zeybek ise, sektörünün önde gelen firmalarından bir tanesi olan Erser Grup’a yapılan bu teslimat ile oluşan iş ortaklıklarının gelişerek devam etmesini arzu ettiklerini belirterek Ali Çavuşoğulları Lojistik’e yeni araçlarının hayırlı olmasını diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − three =

scroll to top