XCMG yeni kompakt platformunu tanıttı

XCMG, lansmanını ve satışına bu ayın başlarında Almanya’daki Innovationstag Fuarı’nda gerçekleştirilecek şekilde yeni XGA12ACK kompakt platformunu tanıttı.

XCMG’nin 12 m çalışma yüksekliğine sahip yeni XGA12ACK platformu, çeşitli konfigürasyon seçenekleriyle birlikte gelişmiş bir kontrol sistemine, ergonomik bir tasarım sunuyor. XCMG, modelin kompakt boyutları ile üç ünitenin tek bir standart konteynere yüklenebileceği anlamına geliyor.

Kompakt performans ve güvenli çalışma

Performans açısından, makinenin %35’lik tırmanma kabiliyeti, zorlu engellerin üzerinden esnek dikey ve yatay uzantılar sunan Z tasarımlı kombinasyon bomunu tamamlıyor. 3,25 m’lik dar dönüş yarıçapı dar alanlarda daha esnek olmasını sağlarken, bom ±90 dereceye kadar çalışabiliyor. Platform 160 derece döndürülebiliyor. Böylece daha geniş bir çalışma aralığı sağlanıyor. 1.190 mm genişliğe sahip ünite, sıfır kuyruk salınımı sunarken, iki tekerlekli AC elektrikli tahrik ve diferansiyel kontrolü, lastik aşınmasını ve motor aşırı yükünü azaltmak için tasarlandı. Elektro-hidrolik oransal kontrol sistemi, daha fazla enerji tasarrufu ve sorunsuz çalışma sağlıyor. Makinenin devre dışı kalması gereken durumlar için bağımsız bir acil durum güç kaynağı da mevcut. Ayrıca diğer güvenlik önlemlerinin yanı sıra şasi eğim koruması, platform aşırı yük alarmı, acil iniş, hız sınırı ve esnek start-stop teknolojisi de bulunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

14 + nineteen =

scroll to top