TVH ve Zoomlion, iş birliklerini duyurdu

Zoomlion, Avrupa genelindeki parçalarının resmi distribütörlüğü için TVH ile anlaşma sağladı. Parça uzmanı TVH, kullanıcılara ve kiralama şirketlerine; servis ve satış sorumluluğunu üstlenerek Türkiye dahil Avrupa genelinde Zoomlion MEWP yedek parça ve aksesuarlarının tamamını sunacak.

Zoomlion Access Küresel Satış ve Pazarlama Direktörü Jason Liu Liu ve TVH’nin Yedek Parça Ticari Sorumlusu Kristof Bolle, Belçika’daki Matexpo 2023 fuarında anlaşmayı imzalayarak iş birliklerini duyurdu. Liu, “Zoomlion ve TVH arasındaki bu anlaşmadan mutluluk duyuyoruz. Zoomlion MEWP’ler son iki yılda dünya çapında, özellikle de yedek parça siparişlerinin yağdığı Avrupa’ya teslim edildi” sözlerini kaydetti.

Ortaklık, her iki taraf için de karşılıklı büyüme ve başarıya yol açacak

Liu, TVH ile olan bu ortaklığın bölgedeki Zoomlion hizmetine daha fazla katkı sağlayacağına inandıklarını ve müşterilerinin TVH’nin en yakın dağıtım merkezlerine ve uzmanlarına ulaşarak parçaları hızlı ve doğru bir şekilde bulabileceklerini belirtti. Bolle ise Zoomlion’un TVH portföyüne katılmasından büyük mutluluk duyduğunu söylerek, “Zoomlion’un erişim endüstrisindeki hızlı büyüme durumu, yalnızca yedek parça yelpazemizi genişletmekle kalmıyor, aynı zamanda değerli müşterilerimize mükemmellik sunma sorumluluğumuzla da örtüşüyor. Bu ortaklığın her iki taraf için de karşılıklı büyümeye ve başarıya yol açacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen + 10 =

scroll to top