Rent Rise, Haulotte HA 15 IP ile sosyal sorumluluk projesinde yer aldı

Birçok farklı ürün modeliyle Türkiye’nin önde gelen platform kiralama firmalarından olan Rent Rise, hizmetlerini sürdürürken sosyal sorumluluk projelerinde de aktif bir şekilde yer alıyor. Bu doğrultuda Rent Rise, parkında yer alan Haulotte HA 15 IP modelini sosyal sorumluluk projesi kapsamında Melek Aknil Lisesine göndererek okuldaki onarım çalışmalarına katkı sağladı.

Platform ve makine kiralama sektöründe önemli firmalardan biri olan Rent Rise, geniş ürün yelpazesi ve müşteri memnuniyetiyle öne çıkıyor. Birçok farklı projede yer alan ve hizmet sağlayan firma, sosyal sorumluluk projesi alanında da çalışmalarını sürdürüyor. Firma, bu kapsamda İstanbul Pendik’te bulunan Melek Aknil Lisesinde yapılan onarım işlerinde kullanılmak üzere Haulotte HA 15 IP modelini göndererek, okulun boyanmasına destek sağladı.

HA 15 IP ile sahada sınırsız hizmet

Rent Rise, geniş ürün yelpazesi, çözüm odaklı kadrosu ve müşteri odaklı çalışmalarıyla kiralama sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alıyor. Firmanın çözüm sağlarken sunduğu ürünler arasında yer alan HA 15 IP eklemli platform ise, iç ve dış mekan kullanımında oldukça ideal bir makine olarak öne çıkıyor. Sosyal sorumluluk projesinin desteklenmesinde büyük önem taşıyan bu makine, açık ve kapalı alanlardaki bakım ve onarım işlerinde sıklıkla tercih ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × two =

scroll to top