Mercedes-Benz Türk’ün ‘Sağlık Bakım Tırı’ Kristal Elma’da 6 ödül birden kazandı

Mercedes-Benz Türk tarafından kamyon şoförlerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmesi için özel olarak tasarlanan Sağlık Bakım Tırı, Reklamcılar Derneği tarafından bu yıl 34’üncüsü düzenlenen Kristal Elma’da 6 farklı kategoride ödül almaya hak kazandı.

Türkiye’nin dört bir yanındaki kamyon şoförlerine ulaşmak için yolculuğunu sürdüren Sağlık Bakım Tırı; 1 iç hastalıkları uzmanı, 1 fizyoterapist ve 2 berber ile gün boyu kamyon şoförlerine hizmet veriyor. Kamyon şoförlerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmesi için özel olarak tasarlanan Tır ile kazandıkları ödüller hakkında açıklamalarda bulunan Mercedes-Benz Türk Kamyon & Otobüs Pazarlama İletişimi ve Müşteri Yönetimi Grup Müdürü Serra Yeşilyurt, “Şoförlerimizin olumlu geri bildirimlerinin yanı sıra bu yıl 34’üncüsü gerçekleştirilen Kristal Elma’dan aldığımız 6 ödül bizleri çok mutlu etti. Gelecekte de şoförlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Son 4 etkinliğe yaklaşık bin 200 şoför katıldı

Mercedes-Benz Türk tarafından daha önce benzeri görülmemiş bir şekilde hizmete açılan Sağlık Bakım Tırı; son olarak Manisa – Ceren Tur Dinlenme Tesisi, Adana – İpekyolu Dinlenme Tesisi, Gaziantep – Askoç Hacıbaba Dinlenme Tesisi ve Merzifon – Kilitkale Park Dinlenme Tesisi’nde kamyon şoförleriyle buluştu. Tır, daha önceki etkinliklerde olduğu gibi yine yoğun ilgi gördü. Mercedes-Benz yetkili servisleri yaklaşık bin 200 şoförün katıldığı son 4 etkinlikte diagnoz cihazı ile Mercedes-Benz marka kamyonların arıza teşhisini gerçekleştirdi. Reklam sektörünün yaratıcılığı ödüllendirdiği Kristal Elma’da başarısını ispatlayan etkinlik; “Açık Hava”, “Basın”, “Dijital”, Entegre”, “Medya Kullanımı” ve “Radyo” kategorilerinde 4’ü gümüş, 2’si de bronz olmak üzere 6 ödül aldı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eleven + 5 =

scroll to top