Linde MH’den sessiz, güçlü ve atletik forkliftler: E100-E180!

Linde MH, son teknolojiyle ürettiği 10 ton ila 18 ton arasında maksimum yük kapasitesine sahip yeni E100 – E180 model elektrikli forkliftlerinde; dizel, LPG, CNG forkliftlerin gücü ile elektrikli forkliftlerin çevre dostu, sessiz ve dinamik sürüş tarzını bir araya getirdi.

Linde MH tarafından üretilen yeni E100 – E180 model elektrikli forkliftler, hafif ve orta ölçekli uygulamalar için düşük maliyetli bir seçenek olmasıyla beraber zorlu uygulamalar için de kullanılabilme özelliği taşıyor. Müşterilere rekabet avantajı sağlaması prensibiyle üretilen yeni modeller, zorluk seviyesi değişen tüm çalışmalara adaptasyon sağlayabilmesi için son teknolojiye sahip birçok bileşenle donatıldı.

Değişime ayak uyuldu

Tesislerde malzeme akışının (İntralojistik) giderek gelişmesi ve daha karmaşık hale gelmesiyle birçok şirket sürdürülebilir enerji sistemlerini kullanan ürünleri tercih etmeye başladı. Bu değişimin ardından üretilen yeni E100 – E180 model elektrikli forkliftler, çalışma sırasında karbon ayak izini dizel motorlu veya LPG motorlu forkliftlere göre oldukça azaltması sayesinde çevre dostu bir çalışma modeli benimsedi.

Linde MH’den bir ilk daha!

Linde MH’nin E100 – E180 model elektrikli forkliftleri ağır hizmet segmentinde sınıfının en güçlüleri ve ilk elektrikli forklift olma özelliği taşıyor. Benzersiz tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken yeni modeller ürün yelpazesinde yer alan birbirinden tamamen bağımsız iki ayrı tahrik hattı sürüş performansını da en üst düzeye çıkarıyor. Bu yenilikçi tasarım sektörde ilk kez Linde MH tarafından kullanıma sunuldu. 10 tondan 18 tona kadar taşıma kapasitesine sahip yeni nesil E100 – E180 modellerine bakıldığında maksimum performans, güç ve dayanıklılık sayesinde yüksek çalışma kapasitesi sunulduğu görülüyor.

Konfor, ergonomi ve güvenlik bir arada

Yeni nesil E100-E180 modelleri, operatörü sarsıntı ve titreşimlere karşı daha fazla koruyacak ve çalışma şartlarını kolaylaştıracak şekilde geliştirildi. Modeller, zorlu şartlarda uzun vardiyalar halinde çalışan operatörlerin yorulmadan çalışabilmesini sağlayabilmesiyle beraber işlerin sürdürülebilirliğini de üst seviyeye çıkardı. Buna ek olarak E100-E180 modellerinin yenilikçi şasi tasarımı, operatöre her yönde olağanüstü görüş açısı sağlama; kuvvetlendirilmiş cam tavan ise büyük yüklerin kaldırılması sırasında daha geniş görüş açısına sahip olma imkanı sunuyor. Bu yeni özellikler sayesinde hem operatörün hem de çevresindeki insanların daha güvenilir bir ortamda çalışması mümkün oldu.

Uygulamalarınıza en uygun enerji çözümü

Linde MH’nin yeni ürün portföyü, enerjilerini iki adet kurşun asit veya iki adet lityum iyon aküden alan makinelerden oluşuyor. Bu sayede müşteriler tercihlerini tamamen ihtiyacına yönelik yapabiliyor. Yalnızca tasarım ve konfor alanında değil vakit tasarrufu konusunda da özel bir deneyim sunan yeni modellerde 7/24 kullanım için hızlı akü değişimi de yapılabiliyor. Linde MH’nin yeni modelleri, güçlü elektrik motorları sayesinde bugüne kadarki en güçlü forklift serisi olan dizel forkliftlerden geri kalmayan bir performans deneyimi sunuyor.

Daha kolay ve hızlı servis imkanı

Yeni seri, öne eğilebilen kabinler sayesinde tüm bileşenlere kolayca erişebilme imkanı veriyor. Bu özellik onarımların daha kolay yapılması ve bakım sırasındaki duruş süresini azaltması açısından önem taşıyor. Ayrıca standart bileşenlere ulaşım da rahat olduğundan, aküler birkaç dakika içinde değiştirilebiliyor. Yeni modeller, ek donanım değiştirmeye gerek kalmadan, herhangi bir zamanda kurşun asit ve lityum iyon aküler arasında geçiş yapma imkanı da sunuyor. Arıza teşhisi ve ekipman yazılımı güncellemelerini forkliftin başında durmadan yapma şansı veren E100-E180 modelleri, bu sayede servis maliyetlerinin ve planlı/plansız duruş sürelerinin düşürülmesine yardımcı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five − 2 =

scroll to top