LINDE MH ÖDÜLE DOYMUYOR

YAKLAŞIK 120 YILDIR SEKTÖRDE Kİ FAALİYETLERİNİ SÜRDÜREN LİNDE MH SON 30 YILDA 80, 2021 YILINDA İSE 7 ÖDÜL ALDI. KONU HAKKINDA KONUŞAN LINDE MH MARKA YÖNETİMİNDEN SORUMLU KIDEMLİ BAŞKAN YARDIMCISI STEFAN PROKOSCH, “EKİBİMİZİN EN BÜYÜK TUTKUSU MÜŞTERİLERİMİZİN YENİLİKÇİ GÜCÜMÜZDEN FAYDALANIP BAŞARILI OLMASIDIR. BU NEDENLE LİNDE MH OLARAK SAYISIZ ÖDÜL KAZANDIK” DEDİ.

Almanya’da malzeme taşıma endüstrisinde en çok rağbet gören ödüllerden biri olan ‘Design Tasarım Ödülü’ 2021’de bir kez daha Linde MH’ye gitti. Verkehrs Rundschau dergisi, bağımsız bir kuruluşla birlikte nakliye ve lojistik sektörlerinden yer alan firmalara, bilinen markalar hakkında bir anket düzenledi. 2002 yılında, Springer Fachmedien München GmbH ve yayınevi Heinrich Vogel, “Forkliftler, Taşıma ve Depo Teknolojisi” kategorisinde ilk kez Design Tasarım Ödülü’nü sundu. Linde MH, ‘Design Tasarım Ödülü’nü sunulduğu ilk yıldan beri kazanmaya devam ediyor. Verkehrs Rundschau editör ekibi en son düzenlenen ödül töreninde şu şekilde yorum yaptı: ‘Forkliftler, transpaletler, sipariş toplayıcılar gibi ürünler söz konusu olduğunda, hiçbir üretici Linde MH kadar iyi değil.

LINDE MH 2021 YILINDA FARKLI ALANLARDA ÖDÜLLER KAZANDI

MH, ETM Yayınevi tarafından gerçekleştirilen 2021 okuyucu anketinde de son yıllardaki başarısını devam ettiren Linde MH, Trans aktuell, lastauto omnibus, FERNFAHRER dergileriyle birlikte, taşımacılık ve lojistik sektörünün yenilikçi ürün ve hizmetlerini ödüllendiren eurotransport.de yayınlarının sunduğu “En İyi Marka” ödülünü onuncu kez kazandı. 2021 yılında Linde MH’nin R-MATIC otonom reach truck’ı, “Endüstriyel Ekipmanlar” kategorisinde ilk sırada yer aldı. Ayrıca, “Linde Safety Guard” ile “endüstriyel ekipman – fikir mühendisliği” kategorisinde de ödül alarak ilk sırada yer aldı. Son on yılda farklı alanlarda aldığı birçok ödül ile Linde MH Aschaffenburg’daki genel merkezinin resepsiyon alanındaki büyük bir cam vitrinini doldurmaya devam ediyor. Bunların arasında, Linde MH’yi 2020’den beri sektörünün en iyi şirketlerinden biri olarak listeleyen dünyanın en büyük marka değerlendirme kuruluşu Superbrands tarafından verilen ‘Business Superbrands Ödülü’de aldı.

FARKLI ÖDÜLLER HAKKINDA

Linde MH’nin farklı alanlardaki kazandığı ödüller: Huss Yayınevine ait Logistra dergisinin “En İyi Uygulama Yenilikleri” ödülü. Bu ödül, 2014 yılında Hidrojen Yakıt Hücresi teknolojisinin pratik uygulanabilirliği ve yenilikçi konsepti için bir ödül verildi. 2020’de ise Linde MH’nin en yeni dizel, LPG ve CNG forkliftleri olan H20 – H35 modelleri “endüstriyel ekipmanlar” kategorisinde ödül kazandı. Aynı yıl, Forklift Birliği (FTLA) jürileri, N20 C sipariş toplayıcının ergonomik direksiyonundan etkilenerek, Linde MH’ye “Ergonomi” kategorisinde “Mükemmellik Ödülü”nü verdi. Linde MH, depo içi trafikte yayaların korunması için İnteraktif Güvenlik Yeleği için Wirtschafts Woche ve DEKRA tarafından “İş Güvenliği” kategorisinde 2021 Endüstri Ödülü’nü aldı. 2019 yılında ise  “İnterairport Europe 2019 Mükemmellik Ödülü”, “Öko Globe” “MM Logistik Ödülü”nü kazandı.

LINDE MH’IN GEÇMİŞİ ÇOK SAYIDA ÖDÜL İLE TAÇLANDI

Buna birikmiş çok sayıda tasarım ödülü de ekleniyor: Yıllar içinde, Linde MH on tane “reddot” ve on iki tane “İF Ürün Tasarımı” ödülü kazandı. Linde MH, Porsche ile işbirliği yaptığı efsanevi 351 serisi forklift modeli için de 1985 yılında ilk iF Tasarım Ödülünü aldı. 2018 yılında, Linde MH’nin E20 R – E35 R akülü forklift serisinin roadster versiyonu, endüstriyel tasarım derneği Agence pour la Promosyon de la Création Industrielle (APCI) tarafından her yıl verilen prestijli Fransız endüstriyel tasarım ödülü Observeur du Design ile onurlandırıldı. 2019’da verilen German Design Tasarım Ödülü, A-sütunu olmadan tasarlanan, sürüş alanının ve yükün daha da iyi görülebilmesini sağlayan olağanüstü forklift modeli için verildi. Son olarak, Linde MH iletişim ve pazarlama açısından yaratıcılığını kanıtlayıp ödüle layık görüldü. Özellikle, forklift operatörlerinin becerilerini sergileyebilecekleri ve iş güvenliğini destekleyebilecekleri bir yarışma olan StaplerCup, şirkete yıllar içinde “Best of Business (BoB)”, “ECON”, “DPRG” , “Galaxy” ve “PR Report Award Gold” dâhil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − 10 =

scroll to top