Esan Akü, Komatek 2024’te yüksek performanslı aküleriyle büyük ilgi gördü

Esan Akü, Komatek 2024’te traksiyoner akü ürün gruplarını öne çıkarırken endüstriyel akü ürün gruplarını da fuar boyunca misafirleri ile buluşturdu. Fuar boyunca ziyaretçilerin stant alanlarındaki ürünlerine oldukça ilgi gösterdiğini vurgulayan Esan Akü Endüstriyel Akü Grubu Ticaret Direktörü Barbaros Kılıç, “Standart Kurşun Asit Traksiyoner akülerimiz ile ağır işletme şartları için özel olarak üretilen Bakır Plaka özellikli Traksiyoner akülerimizi ön plana çıkardık. Bunların dışında, mono blok Agm&Jel ve sulu tip akülerimizde, yine müşterilerimize sergilediğimiz ürünler arasında yer aldı.

Sektör paydaşlarını bir araya getiren Komatek 2024’ün yankıları devam ediyor. Fuarın katılımcı firmaları arasında yer alan Esan Akü, iş ortaklarına, misafirlerine ve müşterilerine çözümlerini tanıttı. Esan Akü Grubu Ticaret Direktörü Barbaros Kılıç “Esan Akü olarak sektörün hizmetine sunduğumuz Endüstriyel Akü gruplarımız ile önemli projelerde tercih sebebi hale gelmemizin en büyük nedenlerinin, standart kurşun asitli traksiyoner akülerimizin, çalışma performansları ve kullanım ömürleri bakımından, arıza oranlarının çok düşük ürünler olduğunu söyleyebilirim. Standart kurşun asit traksiyoner akülerimiz ile bu başarıyı yakalamışken, özellikle ağır işletme şartlarında çalışmaya elverişli bakır plaka özellikli traksiyoner akülerimizin de ürün gruplarımız içerisinde yer alıyor” ifadelerini kullandı.

“Ürün gruplarımıza gösterilen yoğun ilgiden çok memnun kaldık”

Sergiledikleri ürünlerin birçok müşteri grubu üzerinde merak duygusu oluşturduğunu ve ziyaretçilerin yoğun ilgisini net olarak gördüklerini vurgulayan Barbaros Kılıç “Tüm ürün gruplarımıza gösterilen yoğun ilgiden çok memnun kaldık. Bunun yanında bakır plaka traskiyoner akülerimize olan özel ve yoğun ilgi ise bizi ekstra memnun etti. Özellikle ağır işletme şartlarına sahip olan orman ve kağıt ürünleri alanında üretim yapan müşteri gruplarımızın, bu ürünlere yakın ilgi gösterdiğini gördük. Hatta, fuar içerisinde, önemli bir proje için ön anlaşma yapma fırsatı bile yakaladık. Agm&Jel ve Sulu tip mono blok akülerimiz ile akülü platform, temizlik makineleri ve gol araçları üzerine hizmet veren müşteri gruplarımıza yönelik özel tanıtımlar yapma fırsatlarını da yine Komatek 2024 sayesinde yakaladık” sözlerini kaydetti.

Fuarın İstanbul’da gerçekleşmesi başarılı tamamlanmasında etkili oldu

Komatek 2024’ü değerlendiren ve aynı zamanda fuarın İstanbul’da gerçekleşmesi hakkında açıklamalarda bulunan Kılıç, “Komatek 2024’ün bizim açımızdan en beğenilen yanı, nokta atışı olarak tabir edebileceğimiz müşteri gruplarımızın tamamını standımızda ağırlayabilmiş olmak diyebiliriz. Bu yüzden, fuarın organizasyonunda emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bunun yanında faaliyetlerimiz doğrultusunda Komatek fuarını geçmiş yıllardan beri aktif olarak takip ediyoruz. Fuarın bu yıl İstanbul’da gerçekleşmesi de ayrıca başarılı bir şekilde tamamlanmasında etkili oldu. Bu noktada, tercihimiz soruluyor olsa, biz her zaman fuarın İstanbul’da gerçekleşmesini tercih ederiz. Tüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen + 7 =

scroll to top