ELS LIFT’İN YENİ FRANSA DİSTRİBÜTÖRÜ SNM LIFT OLDU

HER GEÇEN GÜN GLOBAL ÖLÇEKTE Kİ BAYİ AYINI GENİŞLETMEYE DEVAM EDEN ELS LIFT, YENİ FRANSA BAYİSİNİN SNM LIFT OLDUĞUNU DUYURDU.

Yurtdışı pazarında etkinliğini arttırarak, müşterilerine daha iyi cevap verebilmek için çeşitli bölgelerde temsilcilik atayan ELS Lift, geçtiğimiz günlerde Fransa’nın Pays de la Loire bölgesinde yer almakta olan SNM Grup’un şirketi SNM Lift ile distribütörlük sözleşmesi imzaladı.

Daha çok 6 metre ve altında ki personel yükseltici platformların satış, satış sonrası, kiralama ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek olan SNM Lift, ELS Lift ile gerçekleştirdikleri toplantıda Fransa pazarının dinamikleri hakkında görüşlerini bildirdi. Hedef pazara yönelik uygulayacakları satış pazarlama stratejilerine dair önemli kararlar alan şirketler iş birliklerinin ilk müşteri buluşmasını 23-25 Haziran tarihleri arasında Fransa JDL Expo fuarında gerçekleştirdi.

Yapılan iş birliği hakkında görüşlerini dile getiren ELS Lift İhracat ve EMEA İş Geliştirme Müdürü Alistair Palacıoğlu: “35 yıllık bir tecrübeye sahip olan SNM Grup’un alt markası olan SNM Lift, Pays de la Loire bölgesinde ELS Lift’in satış, servis ve satış sonrası hizmetler süreçlerini yürütmek ve temsil etmek için atanmıştır. Şirketimizin ilk ihracat bölgelerinden biri olan Fransa’da yeni bir iş birliğine imza attığını duyurmaktan çok memnunuz. Bu büyük potansiyele sahip olan pazar ELS Lift için kritik bir strateji alanıdır. SNM Lift’in son derece dinamik yapısı ve müşteri desteğine olan özverisi, ELS Lift’in kurumsal görüşlerine oldukça uyumludur. Bu sebeple, SNM Lift ekibini Fransa pazarında ki gelişmelerimiz de güçlü bir anahtar olarak görüyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × two =

scroll to top