DIECI yeni Pegasus Elite serisiyle optimize edilmiş performans sunuyor

DIECI’nin yeni döner teleskopik yükleyicisi Pegasus 60.35’i, maksimum hassasiyet gerektiren işlerde ağır yükleri kaldırmak ve taşımak için özel olarak tasarladı. Sadeleştirilmiş, optimize edilmiş ve yüksek performanslı çalışma faaliyetleri ile operatöre kolaylık sağlayan Pegasus 60.35, olağanüstü yükleme ve uzanma kapasitelerine sahip bir döner teleskopik yükleyici olarak öne çıkıyor.

Yeni Pegasus telehandler serisi, sahada çalışmayı kolaylaştırırken aynı zamanda kullanıcılara maksimum performans, konfor ve güvenlik sunuyor. Seri, Pegasus Essential, Pegasus Classic ve basitlik ve geliştirilmiş hareket kontrolüne odaklanan daha da yüksek performans ve inovasyona sahip yeni üst düzey çözüm olan Pegasus Elite’den oluşuyor. İnovasyon, DIECI Ar-Ge departmanı tarafından şirket içinde geliştirilen ve maksimum eşik parametrelerini ayarlama imkanı sayesinde daha fazla hassasiyet ve hareket kontrolü sağlıyor. Pegasus 60.35’i otomatik bom hareketi, yeni gelişmiş devrilme önleme sistemi, çalışma koşullarına ve kullanılan ekipmana bağlı olarak derinlemesine dinamik kurulum için elektronik olarak kontrol edilen yüke duyarlı pompa olarak öne çıkarken, ayrıca Easy Tech System sayesinde Pegasus Elite, maksimum kontrol ve güvenliğe odaklanarak her türlü çalışma ortamına tam operasyonel uyumluluk sunuyor.

Yeni akıllı kabinle sezgisel kontrol sunuluyor

Yenilikçi Easy Tech System’in de gösterdiği gibi, Pegasus Elite’in inşaat sektörüne ve teleskopik yükleyici kiralama pazarına sunduğu avantajlar, operasyonel sezgiselliği sağlamak için iç kısmı tamamen yeni akıllı kontrollerle tasarlanan kabinle başlıyor. Yeni bir makine kontrolü konsepti ile sadeleştirilerek daha güvenli özellikler sağlıyor. Bu yenilikçi yaklaşım ile artık ikili bir ekran üzerinden dijital olarak yönetilen kontrollerden başlayarak; makinenin çalışma durumuna ve en gelişmiş özelliklerin yönetimine ayrılmış 12” çoklu dokunmatik ekran, çalışma modu ve aydınlatma ekranı gibi birçok özellik geliştirildi. Ayrıca ekranda görülen açılır pencereler ve sesli uyarılar operatörün güvenliğini artırıyor ve tüm elleçleme, döndürme, kaldırma operasyonları boyunca yüksek düzeyde güvenlik sağlıyor. Ekran düzenini kişiselleştirme olanağı, dönen teleskopik taşıyıcının en sık kullanılan işlevlerine daha fazla odaklanılarak kullanıcının ekranı kendi operasyonel ihtiyaçlarına göre yönetmesine olanak tanıyor.

Konfor, görünürlük ve güvenlik arttı

Pegasus Elite döner teleskopik yükleyicinin yeni kabini, yenilikçi özelliklere ve iki ekranın varlığıyla garanti edilen sezgisel ve teknolojik olarak gelişmiş kontrollere ek olarak, erişimden başlayarak tam operatör konforu sunuyor. Dört erişim merdiveni ve kabinden sürekli olarak kontrol edilebilen bir yürüme yolunun entegrasyonu, her konfigürasyonda güvenli ve rahat bir giriş sağlıyor.

Sadeleştirilmiş tasarım ile operatöre kolaylık sağlanıyor

Operatör, kabine girdikten sonra; bom kontrolü için kapasitif sensörlü iki orantılı kumanda kolu, sağ kol dayanağının iç tarafında bulunan kumandalar ve hızlı bağlantı kontrolü dahil olmak üzere aracın tüm işlevlerine doğrudan sürücü koltuğundan erişebiliyor. Yeni kabin tasarımı sayesinde Pegasus Elite döner teleskopik yükleyici; inovasyon, kapsamlı çalışma fonksiyonları, çok yönlü güvenlik ve sezgisel makine yönetimine odaklanarak büyük şantiyeler ve inşaat sahalarında öne çıkıyor. Sadeleştirilmiş, optimize edilmiş ve yüksek performanslı çalışan makine operatöre kolaylık sağlıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 × one =

scroll to top