Ceylift lityum iyon akülü forklift ile tam bir ICON

Ceylift’in dizel forklift gövdesinde ürettiği elektrikli lityum iyon akülü ICON modeli, 2 saatte tam şarja ulaşarak çevreci operasyonların devamlılığında etkili oluyor.

Yüksek tork ile düşük işletim maliyeti sunan Ceylift ICON, sahip olduğu özellikler ile operatörlere kolay bir kullanım sağlarken, batarya kontrol takip sistemi, milli yazılım ile kullanıcılarına ergonomik ve düşük maliyetli bir çalışma imkanı sağlıyor. 2 saatte tam şarja ulaşan ICON modeli, 5 yıl 10.000 saat akü garantisiyle kullanım devamlılığı sağlarken işletmelere güven veriyor.

Kullanıcı dostu, ekonomik forklift denince: ICON

Dizel forklift gövdesi revize edilerek üretilen elektrikli lityum iyon akülü ICON modeli 3 ve 3.5 ton taşıma kapasitesinde lityum iyon akü teknolojisiyle müşterilerine sunuluyor. Üstün IP değerleri, ağır hizmet tipi arka aks seçimi ile dış ortamlara yüzde yüz uyumlu, kendi ekonomik sınıfı dizel forkliftlere göre kullanıcı dostu ergonomik sürüş performansı sunabilen, gelişmiş kontrol sistemi sayesinde operatörün hata yapmasını engelleyen, otomatik frenleme özelliği sayesinde sürekli fren kullanımını azaltıp fren balata aşınmasını minimize ediyor. Kullanım konforunu artıran 7 inç dokunmatik renkli gösterge paneli, Türkçe arayüzlü ekran kullanılarak, milli yazılım ve kontrol sistemi ile müşteriye özel seçenekler sunabilen ICON modeli, lityum iyon pil teknolojisiyle ekonomik bir yol sunuyor.

Türkiye pazarında en çok seçilen ürünlerden biri

Dizel kasada üretilen elektrikli lityum iyon akülü ICON modeli ile 3 ton taşıma kapasiteli CS30E model ön plana çıkıyor. Türkiye pazarına sunulan bu aracın dizelin gücü, ekonomisi lityum iyon pilin verimliliği, çevreciliği ile birleşiyor. Akü teknolojilerini karşılaştırıldığında verimlilik, güvenirlik, şarj süresi, enerji yoğunluğu, depolama, ağırlık, bakım, yaş ömür döngüsü, sıcaklık hassasiyeti ve maliyeti hesaba katılması gerekiyor.

Batarya yönetim sistemi ile akü takibi yapılabiliyor

Lityum iyon akülü forkliftler, en güvenli hücre kimyası olan lityum demir fosfat kullanılarak üretilir ve en yüksek kalite değeri olan AAA sınıfı malzeme kalitesine sahiptir. Tüm lityum iyon akülü forklift modelleri rakiplerine kıyasla gelişmiş ‘Batarya Kontrol Sistemi’ mevcut. Tüm batarya yönetim sistemlerimizde standart olarak sunulan, bulut tabanlı akü takip sistemi sayesinde filodaki tüm akülerin takibi kolaylıkla yapılabiliyor. Olası arızalara uzaktan müdahale imkânı ile anlık ve geçmişe dönük kullanım verilerine istediğiniz her an ulaşabiliyorsunuz.

Çevre dostu operasyonlar için ideal

Yüksek tork performansı ile düşük bakım maliyetlerine sahiptir. Üstün manevra kabiliyetlerine sahip olan Ceylift elektrikli forkliftler iç ve dış mekan operasyonları için işletme maliyetlerini minimize ediyor. Tüm işleyiş ekrandan takip edilebiliyor. Hatalar, kodlar vasıtasıyla sürücüye bildiriliyor. Sıfır egzoz gazı salınımı ve düşük gürültü emisyonu ile çevre dostu operasyonlar ve düşük yakıt maliyetleriyle işletme giderlerinde tasarruf sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × 5 =

scroll to top