Ceylift, forkliftte çıtayı en yukarı kaldırıyor

Yerli üretim ve istihdam gücü ile istif makineleri sektöründe öne çıkan Ceylift, ürettiği dizel ve elektrikli forkliftler ile üstün performans, ergonomik tasarım, geniş görüş açısı sunarken bu avantajlarıyla birlikte, işletmelere güvenli çalışma ve kullanım avantajı da sağlıyor.

Güç ve performansı önemseyenlerin sıklıkla tercih ettiği Ceylift Forkliftler, kullanıcılarını yolda bırakmayıp, forklift ihtiyacındaki isteklerin tamamına cevap veriyor. Sektördeki 40 yıllık tecrübesiyle güç, performans ve yakıt maliyet 3’lüsünü en iyi şekilde optimize eden firma, yüksek verimliliğin düşük maliyette gerçekleşmesine olanak tanıyor.

Dizel forkliftler, iş yükünü hafifletiyor

Geniş bir ürün portföyüne sahip olan Ceylift Dizel Forklift ailesi, 3 tondan 10 tona kadarki tüm ihtiyaçlara kapsamlı çözümler sunuyor. Ceylift Dizel Forkliftler, otomotiv, metal endüstrisi, inşaat ve geri dönüşüm sektörü, şantiyeler, havalimanları ve limanlarda, ağır yükler ve zorlu koşullarda yüksek verimlilik ve düşük yakıt tüketimi sağlıyor. Dizel forkliftler, 2 pompalı hidrolik sistemi sayesinde dönüş ve kaldırma fonksiyonlarını birbirinden bağımsız olarak komuta edebilirken, SBP sistemiyle de tek düğme aracılığıyla elektro hidrolik park freni devreye alınıyor. Bu sistem, operatörlere kullanım avantajı sağlarken, iş güvenliğini en üst seviyeye çıkarıyor. Ceylift, ayrıca makine kullanıcılarının istekleri doğrultusunda özel olarak hazırlanan kesin çözümler de sunuyor.

Microprosesörlü Mosfet sürücü ile enerji kaybı minimum düzeyde

Ceylift’in yenilikçi ağır tonajlı elektrikli forkliftleri, AC Tip sürücü motorları ile yüksek tork performansı ile düşük bakım maliyetinde kullanıcılarına büyük avantajlar sağlıyor. Elektrikli modellerde kullanılan Microprosesörlü Mosfet tip sürücülerle birlikte, enerji kaybı çok düşük bir seviyede kalıyor. Ayrıca sisteme entegre yazılım desteğiyle frenleme sırasında enerji geri dönüşümü de yapılıyor.

Bağımsız 3 sürücü sistemiyle yüksek verimlilik

Üstün manevra kabiliyetleriyle dar alanlarda mükemmel hareket imkanı veren Ceylift Elektrikli Forkliftler, iç ve dış mekan operasyonlarında kullanılmasıyla işletme maliyetlerinin azaltılmasında önemli bir paya sahip oluyor. Ceylift’in elektrikli forkliftlerinde son teknoloji, çift işlemcili yüksek verimli sürücüler kullanılıyor. Ceylift Elektrikli forkliftlerde 2 yürüyüş ve 1 pompa olmakla beraber birbirinden bağımsız 3 sürücü sistemi kullanılıyor. Sürücüler birbirleriyle anlık veri paylaşımı yapıyor ve tüm işleyiş ekrandan takip edilebiliyor. Bu doğrultuda forklift operatörü hata ve kodlara rahatlıkla ulaşabiliyor. Ceylift Elektrikli Forkliftler, sıfır egzoz gazı salınımı, düşük gürültü emisyonu ile kullanım konforunu artırırken yakıt maliyetlerini azaltarak çevre dostu operasyonların gerçekleştirilmesini ve işletme giderlerinde tasarruf edilmesini sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × 5 =

scroll to top