YENİ YALE UX SERİSİ İLE KURALLAR DEĞİŞİYOR

DÜNYANIN ÖNDE GELEN FORKLİFT VE İSTİF MAKİNESİ ÜRETİCİSİ AMERİKAN YALE, YENİ UX SERİSİ İLE YÜKSEK VERİMLİ VE DAYANIKLI ÜRÜNLERİ ERİŞİLEBİLİR BÜTÇELERLE MÜŞTERİLERİNE SUNUYOR. TAMAMEN AMERİKAN YALE KALİTESİ İLE ÜRETİLEN YENİ UX SERİSİ, TASARIM, DONANIM VE ÖZELLİKLERİ İLE KURALLARI DEĞİŞTİRİYOR.

Amerikan Yale, 150 yılı aşkın forklift ve istif makinesi üretim tecrübesi ile geliştirdiği yeni UX serisini dünya ile aynı anda Türkiye pazarına da sundu. Türkiye’de distribütörlüğünü QuickLift Makine San. ve Tic. A.Ş.’nin yaptığı Yale, geliştirdiği bu yeni seri ile düşük yatırım maliyetleri ile yüksek kalitede hizmet almak isteyen, düşük-orta yoğunluklu kullanım alışkanlığı bulunan işletmeleri hedefliyor. Tamamen Yale tecrübesi ve kalitesi ile şekillendirilip tasarlanan yeni UX serisi, gerek operatör emniyeti ve konforu, gerek çevreci ve güçlü motoru, gerek teknoloji ve uzun akü ömrü, gerekse yüksek manevra kabiliyeti ve düşük işletme maliyeti gibi pek çok özelliği ile dikkat çekiyor.

GENİŞ ÜRÜN HATTI

Yeni UX serisini 2 – 3,5 ton aralığındaki dizel ve LPG li forklift modellerinin yanı sıra, binicili ve binicisiz Akülü Transpaletler ve İstif Makineleri modelleri de bulunuyor. Özel tasarım GDP20UX, GDP25UX, GDP30UX ve GDP35UX modelleri ile forklift operatörünün konforlu ve güvenli çalışmasını sağlayan Yale, üst çatal görüşünü engellemeyen yüksek mukavemetli camlı çelik üst operatör koruması ile güven veriyor.

TASARIMI İLE GÖZ KAMAŞTIRIYOR

Tamamen operatörün üretim ve verimliliğini arttırmaya yönelik tasarımı ile dikkat çeken UX serisi forkliftler, operatöre geniş görüş açısı sunan tasarımı, güçlü motoru ve hidrolik sistemi, mükemmel servis ve bakım erişimi, geniş operatör kompartmanı, kolay bakım imkanı sunan sökülebilir yumuşak kauçuk zemini, ayarlanabilir ayna ve tepe lambası, Full aydınlatma ve sinyalizasyon imkanı sunan güçlü led lambaları ile gücünü ve tasarımındaki tecrübeyi gözler önüne seriyor.

YANMAR MOTOR VE AKTARMA ORGANLARI
Yale UX serisinin motoru ve aktarım organları orijinal Japon olup yüksek dayanıklılık, uzun işletme ömrü ve düşük maliyetli kullanım kolaylığı sunuyor. Yale UX serisinde kullanılan Yanmar motoru performansı ile dikkat çekerken, tek hızlı powershift şanzıman da uzun sorunsuz çalışması ile performanstan ödün vermeden kullanım gereksinimlerinizi karşılamak için ideal bir çözüm sunuyor.

GENİŞ GÖRÜŞ AÇISI VE OPERATÖR KONFORU

Yale yeni UX serisi forkliftler, operatörün görüş açısını engellemeyecek şekilde konumlandırılan özel ısıl işlem görmüş yüksek dayanımlı mastları ile güvenli ve rahat bir kullanım sunmaktadır. Hidrolik sistem ise yine bu yüksek stres direncine sahip mast konumlandırması ile korunmakta, operatörün rahat çalışmasına imkanı sağlıyor. Optimize edilmiş direksiyon simidi çapı ve ayarlanabilir direksiyon konsolu tasarımı ile operatörün rahat inip binmesine imkan tanıyan yeni UX forkliftlerinde ergonomik kumanda kolları sayesinde operatörün verimi artıyor. 3,5 ” LCD ekranlı Yale özel ekranı, pedallara kolay erişim ve geniş diz boşluğu, ikili süspansiyon sistemi, düğmeli el freni kolu gibi diğer özellikler de kullanım kolaylığı sağlayarak operatörün konforunu arttırıyor. Ayarlanabilir süspansiyonlu koltuğu standart olarak bulunan UX serisi forkliftlerde koltuk sensörü ile operatörün güvenliği ön planda tutuluyor. Özel yüzeyli deri koltuk ile açık alanda karşılaşılan etkenlere karşı korunma sağlanırken erogonomik sırt dayanağı ve kolçaklar operatörün konforunu arttırıyor.

DÜŞÜK SERVİS VE BAKIM MALİYETİ
Yale UX serisi forkliftlerde; bileşenlerin ve özelliklerin sadeliği sayesinde servisi hızlı ve kolay bir şekilde yapılabiliyor. Düşük servis maliyeti ile işletme giderlerinizi azaltıyor. Yüksek kaliteli, sağlam bileşenler, verimli filtreleme ve mükemmel soğutma, güvenilir işlemlere ve daha düşük aşınma ve yıpranmaya katkıda bulunuyor. Bu, düşük maliyetli yedek parçaların hızlı bulunabilirliği ile birlikte servis ve bakım gereksinimlerini ve maliyetlerini azaltmaya yardımcı oluyor. Yale UX serisinde bilgisayar tabanlı tanımlama sistemi gerekmediği gibi basit bileşenlere geniş erişim imkanı sunan tasarım sayesinde rahatlıkla müdahale edilebiliyor. Yale UX serisinde egzoz koruması, düşük ağırlık merkezi, ses yalıtımı, çevreye duyarlı tasarım gibi daha pek çok artı özellik bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

four × 4 =

scroll to top