TUSAŞ’TAN ÖRÜMCEK PLATFORM YATIRIMI

HAVACILIK VE UZAY SANAYİSİNDE KÜRESEL İLK YÜZ OYUNCU ARASINDA YER ALAN TUSAŞ, İSTANBUL VİNÇ’TEN 1 ADET BLUELIFT/RUTHMAN MARKA ÖRÜMCEK PLATFORM SATIN ALDI. 22 METRELİK ÖRÜMCEK PLATFORM, TUSAŞ’IN SAHİP OLDUĞU TÜM BİNALARIN DIŞ CEPHE VE CAM TEMİZLİĞİNDE KULLANILACAK.

Havacılık ve uzay sanayi sistemlerinin geliştirilmesi, modernizasyonu, üretimi, sistem entegrasyonu ve yaşam döngüsü destek süreçlerinde Türkiye’nin teknoloji merkezi konumuna gelen Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ), yüksek binaların dış cephe ve cam temizliğinde kullanmak üzere personel yükseltici platform yatırımında bulundu. Yatırımındaki marka tercihini ise İstanbul Vinç’in Türkiye temsilciliği yürüttüğü Bluelift/Ruthman örümcek platformlarından yana kullanan TUSAŞ, 1 adet SA 22 serisi örümcek platformu makine parkına kattı.

SESSİZ ÇALIŞMA

Makine seçiminde rahat ve ergonomik olması, taleplerin karşılayacak nitelikte imkanlar barındırması ve tercih ettikleri ürünün alanında tek olması sebebiyle örümcek platformu tercih eden TUSAŞ, çim alanlara zarar vermemesi, sessiz çalışması ve 22 metreye kadar yükselmesi nedeniyle özellikle Bluelift/Ruthman SA 22 model örümcek platformda karar kıldı.

TEMİZLİK İŞLERİ ARTIK HIZLI VE GÜVENLİ

Hava aracı hangarlarının ve üretim tesislerinin yüksek binalardan oluşması ve şirket yönetim ofislerinin dış cephe camlarının fazla olması nedeniyle platformlara ihtiyaç duyan TUSAŞ, satın aldığı 22 metre yükseklik kapasitesine sahip örümcek platform ile yüksekteki temizlik işlerini hem hızlandırdı hem de daha güvenli hale getirdi.

PRATİK KULLANIM

TUSAŞ, İstanbul Vinç tarafından gerekli eğitim ve sertifikaların verilmesinin ardından örümcek platformu kullanmaya başladı. Bluelift/Ruthman SA 22 örümcek platform, sahip olduğu güvenli sepet aparatı sayesinde daha güvenli ve pratik kullanım sağlıyor ve riskli durumlarda kendini durdurma özelliği ve riskli alanlarda yükselmemesi ile işlerini güvenli hale getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve + 12 =

scroll to top