MODERN KARTON, ARTIK HASEL İLE UZUN DÖNEM BİRLİKTE

HASEL İSTİF MAKİNALARI, TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK OLUKLU MUKAVVA KAĞIT ÜRETİCİSİ MODERN KARTON’A 21 ADET FORKLİFTİ UZUN DÖNEM KİRALAYARAK, ÖNEMLİ BİR PROJEYE İMZA ATTI. LINDE MH’NİN 5-8 TON ARASINDA DEĞİŞEN DİZEL FORKLİFTLERİNİ KISA SÜRE İÇERİSİNDE TESLİM ALAN MODERN KARTON, GEREKLİ EĞİTİMLERİN ARDINDAN MAKİNELERİNİ TEKİRDAĞ’DAKİ ÜRETİM TESİSİNDE KULLANMAYA BAŞLADI.

Kağıt sektöründe dünyanın en gelişmiş teknolojisine sahip şirketlerinden biri olan Modern Karton, HASEL İstif Makinaları’ndan uzun dönem makine kiralama hizmeti almaya başladı. Linde MH’nin 5-8 ton arasında değişen dizel forkliftleri, HASEL’in güvenilir ve sağlam servis kalitesiyle kısa süre içerisinde Modern Karton’a teslim edildi. Teslimatın ardından operatör eğitimlerinin de tamamlanmasıyla makineler, Tekirdağ’da 508.000 m² açık alan üzerine kurulu 181.000 m² kapalı alana sahip tesiste kullanılmaya başlandı. HASEL İstif Makinaları Kiralama Müdürü Faruk Uyanık ve HASEL İstif Makinaları Çorlu Şube Müdürü Murat Cem Tören, Modern Karton uzun dönem kiralama projesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

HASEL İSTİF MAKİNLARI TEMSİLCİLERİ

PROJEDE MUTLU SONA ULAŞILDI

Modern Karton ile önemli bir projeye imza atmalarının kendileri açısından çok önemli olduğunu söyleyen HASEL İstif Makinaları Kiralama Müdürü Faruk Uyanık, “Projenin başlangıcı, keşifleri, sözleşme süreçleri, fiyatlandırma süreçleri, makinelerin üretilmesi ve teslimatı dikkate alındığında yaklaşık 1,5- 2 yılı geride bıraktık. Bugün ise geldiğimiz noktada 16 adet 8 tonluk H-80 model dizel forklift ve 2’si yedek olmak üzere 3 adet 5 tonluk ekipmanımızın teslimatını gerçekleştirdik” dedi.

ÖNEMLİ İŞ BİRLİĞİ

Modern Karton ile iş birliklerinin HASEL için önemli bir referans olacağına dikkat çeken Faruk Uyanık, “Kendi alanında Türkiye’nin en önemli firmalarından biri olan Modern Karton’a forkliftleri teslim etmenin yanı sıra zorlu bir alanda çalışacak makinelere servis hizmetimizde başlayacak. Aynı zamanda servis gücümüz, yedek parça gücümüz, teknik ekibimiz ve Linde MH makinelerinin kalitesiyle projede iyi hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlayacağız. Bu teslimat, hem Eren Holding bünyesindeki hem de sektördeki diğer firmalara referans gösterme kapsamında bizim çok önemli bir proje oldu” ifadelerini kullandı.

21 ADET MAKİNEYLE 60 AY HİZMET

Modern Karton’un Tekirdağ Ergene’deki tesisinde kullanılmak üzere 18 adet 8 tonluk, 3 adet 5 tonluk olmak üzere toplam 21 adet uzun dönemli dizel forklift kiralaması gerçekleştirdiklerini söyleyen Çorlu Şube Müdürü Murat Cem Tören ise “Makinelerimiz ve servisimizle 60 ay boyunca Eren Holding bünyesindeki Modern Kartona hizmet vereceğiz. Firmayla iş birliğimizin devamı açısından diğer makinelerine de talip olacağız. Kaliteli hizmetimizi Eren Holdingin tüm şirketlerine sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

HEDEF; BİRÇOK PROJEDE İŞ BİRİLİĞİ

Makineleri 6 ay içerisinde teslim ettiklerini söyleyen Murat Cem Tören, önümüzdeki süreçte Modern Karton ile iş birliklerinin devam etmesi yönünde temennide bulundu. Tören, “Teslimattan sonra teknik ekibimiz ve servis mühendisi arkadaşlarımız Linde Connect Filo Takip Sistemi’nin kurulumunu gerçekleştiriyorlar. Makinelerin tanıtımı ve teslimatıyla alakalı kiralama müdürümüz, servis mühendisi arkadaşlarımız ve servis müdürümüzle Modern Karton’u ziyaret ettik. Bundan sonraki süreçte de birçok projede iş birliğimizin devam edeceğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı

ZORLU ŞARTLARDA LINDE MH ÜSTÜNLÜĞÜ

Makinelerin zorlu alanlarda çalışacağının altını çizen Tören, “Makinelerin çalışacağı hammadde atık sahası zorlu bir ortam. Bu zorluklar karşısında Linde MH’nin hidrostatik sisteminin efektif olması ve çift pedal sisteminin verimli olması son derece etkili olacak. Bu özellikler, Linde MH dizel forkliftlerinin kağıt sektöründeki en önemli üstünlükleridir” şeklinde konuştu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 − 2 =

scroll to top