Linde MH’nin EG16-EG20 modelleri kapalı alanda maksimum verimlilik sağlıyor

Linde MH’nin 1,6 tondan 2 tona kadar taşıma kapasitesine sahip, yüksek mühendislik ve materyal kalitesini bir arada sunduğu EG16-EG20 model elektrikli forkliftleri, hem performans hem de dayanıklılığıyla özellikle iç depolama alanlarında verimli operasyonları garanti ediyor.

İntralojistik operasyonlarının giderek artmasıyla, sürdürülebilir enerji modelleri kullanan ve karbon ayak izinin daha düşük kullanıldığı ürünler tercih ediliyor. İşletmelerde kapalı alan kullanıma uygun olan Linde MH EG16-EG20 elektrikli forkliftler, akıllı kontrol sistemi ve AC motoruyla, üstün verimlilik sağlıyor. EG16 – EG20 model elektrikli forkliftler, maksimum performansla çalışabilmek için kanıtlanmış Linde MH standart özelliklerine sahip.

Müşteri ihtiyaçları standartları belirledi

Ürünlerin verimli bir şekilde yükleme ve boşaltma yapabilmesi için tasarımsal olarak asimetrik, iç içe geçmiş profillere sahip üç silindirli asansör ve geniş görüş açısı dizaynı kullanılıyor. Operatör için daha iyi görüş açısı, işletmenizde birçok açıdan daha iyi iş güvenliği standartlarını sağlamanızda yardımcı oluyor. EG16 -EG20 model elektrikli forkliftler ayrıca, geniş kabin hacmi ve ergonomik koltuk sayesinde operatörün çalışma şartlarını geliştiriyor. Böylece zorlu şartlarda uzun vardiyalar şeklinde çalışan operatörlerin yorulmadan çalışması, işlerin sürdürülebilirliğini ve verimliliğini üst seviyeye çıkarıyor.

Linde MH ekipmanlarında güvenlik bir standart olarak sunuldu

Linde Curve Assist, viraj alırken direksiyon açısına göre hızı otomatik olarak azaltıyor. Böylece virajlarda meydana gelebilecek kaza olasılıkları en aza indirilmiş oluyor. Forkliftlerde aynı zamanda otomatik park freni de mevcut. Linde Load Control ise güvenli, yüksek verimli yük operasyonlar için rehberlik ediyor. Ayrıca tüm hidrolik fonksiyonların hassas kontrolü kol dayamaya entegre mini hidrolik kumanda kolları sayesinde sağlanıyor. Joystik kontroller ile çift pedal sistemi operatör ve forklift arasındaki optimum iletişimi sağlıyor.

İsteğe bağlı enerji çözümü seçenekleri

1275 seri EG16-EG20 model elektrikli forkliftlerde bireysel uygulamalar için doğru enerji seçenekleri mevcuttur. Kurşun asit, lityum iyon enerji sistemleri seçim olanağı sayesinde işletmelerde maksimum sürdürülebilirlik ve verimlilik yakalamak daha kolay oluyor. Akü adaptörü ve akü paleti ile de hızlı ve kolay akü değişimi sağlanıyor. Ayrıca akü kapağının, kaputu açmadan hızlı ve kullanıcı dostu şarj için lityum iyon akü ile arkadan şarj edebilme özelliği bulunuyor.

Servis maliyetleri azaldı

Servis konusunda da önemli gelişmeler sağlandı. Ana komponentlere kolay erişim, uzaktan arıza teşhisi ve ekipman yazılımı güncellemeleri servis teknisyeni olmadan tesis içinde gerçekleştirilebilir ve bu sayede servis maliyetleri azaltılmış oluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 + twelve =

scroll to top