JCB Access ürün ailesi, SİF İş Makinaları güvencesiyle Türkiye’de

Personel yükseltici platform pazarında söz sahibi olmak isteyen JCB, Access ürünleriyle de Türkiye pazarına adım atıyor. Access ürün ailesi, markanın Türkiye distribütörü; SİF İş Makinaları tarafından pazara sunulacak. Sektöre, JCB Access ürünlerini düzenledikleri tanıtım organizasyonuyla tanıttıklarını söyleyen SİF İş Makinaları Ürün Müdürü Yaşar Solmaz, “Tüm JCB Access ürünlerimizde aküler de dahil olmak üzere 2 yıl 2000 çalışma saati, çelik konstrüksiyon kısmına ise 5 yıl garanti veriyoruz. Böylece sektörümüze kaliteli makine ve etkili servis hizmeti sunacağız” dedi.

İngiltere merkezli faaliyetlerini yürüten JCB, ürün ağını genişletmek üzere 2019 yılından bu yana personel yükseltici platform üretmeye başladı. Marka, ürettiği platformları Avrupa’da iş ve istif makineleri pazarında önemli bir yerde bulunan Türkiye’ye, SİF İş Makinaları güvencesiyle sunuyor. SİF İş Makinaları’nın JCB Access ürünleriyle pazarda yüksek satış adetlerine ulaşmayı hedeflediklerini söyleyen SİF İş Makinaları Ürün Müdürü Yaşar Solmaz, sektöre kaliteli makineyi; etkili servis hizmetiyle sunmayı amaçladıklarını vurguladı.

Tüm Access ürün ailesi pazarda yerini alacak

Türkiye pazarına ilk kez JCB platformların kapsamlı bir şekilde pazara girdiğini kaydeden SİF İş Makinaları Ürün Müdürü Yaşar Solmaz, “JCB 2019 yılında bu yana kendi tesislerinde personel yükseltici platformlar üretmeye başladı. JCB’nin personel ürün grubu ‘Access’ diye adlandırılıyor. Daha öncesinde de farklı firmalar ile ortak platform üretimleri yapsa da 2019 yılından itibaren personel yükseltici platformları kendi fabrikasında JCB olarak üretmeye başladı. Biz de bu sene SİF İş Makinaları olarak ilk defa JCB platformalar ile kapsamlı bir şekilde pazara giriyoruz. JCB’nin neredeyse tüm platform ürün grubunu müşterilerimizle buluşturacağız” sözlerini kaydetti.

“Pazara sunacağımız ürünleri müşterilerimize tanıttık”

JCB platformların ilk gösterimini yapan SİF İş Makinaları, bu amaçla 13 Temmuz’da düzenlediği İstanbul merkez binasında düzenlediği JCB Access-Platform Tanıtım Etkinliğinde platform ürün ailesini sektör paydaşlarıyla buluşturdu. Yeni ürün gamıyla ilgili açıklamalarını sürdüren Yaşar Solmaz, “Pazara sunacağımız ürünleri müşterilerimize tanıtmak amacıyla JCB Access – Platform Tanıtım Etkinliğini düzenledik. Etkinliğimizde JCB’nin 8 metreden 16 metreye kadar ki S1930E, S2632E, S3246E, S4046E, S4550E makaslı platform modellerini tanıttık. Makinelerimizin tamamı 8 saat şarj süresi, 8 saat çalışma süresi fabrika değerlerine sahip. Organizasyona gelen müşterilerimiz, makineleri yakından inceleme fırsatı buldu. Bu ürünlerin yanında pazara sunacağımız eklemli platform modellerimizde bulunuyor. Sektörümüze kaliteli makineyi etkili servis hizmetiyle sunmayı amaçlıyoruz” diyerek Türkiye pazarına getirdikleri ürünler hakkında bilgiler verdi.

Kapsamlı garanti hizmetiyle uzun süreli kullanım imkanı

SİF İş Makinaları’nın, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için gerekli hazırlıkları yaptığını söyleyen Yaşar Solmaz, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “SİF olarak tüm JCB platform ürünlerimizde 2 yıl 2000 çalışma saati veriyoruz. Garantinin içinde makinelerdeki önemli bir parça olan aküler de bulunuyor. Buna ek olarak platformlarımızdaki çelik konstrüksiyon kısımlarına da 5 yıl boyunca garanti veriyoruz. Access ürünlerimizin tamamında sektörde kendini kanıtlamış komponentler kullanılıyor. Böylece komponent olarak başka markayı kullanan müşterimiz, kolayca JCB platformlarını da kullanmaya başlayabiliyor. Burada bunu amaçlayıp, çözüm ortaklığı yaptığımız firmaların daha verimli ve sürdürülebilir çalışmalar gerçekleştiriyoruz.”

 “Hedeflerimiz büyük”

SİF İş Makinaları’nın önümüzdeki dönemde belirledikleri satış hedefleri doğrultusunda pazar alanını genişletmeye devam edeceklerini söyleyen Solmaz, ilerleyen dönemlerde JCB Access ürünlerinde pazarda yüksek satış hedefleri belirlediklerini vurguladı. Solmaz, “Belirlediğimiz satış hedeflerimiz doğrultusunda platform pazarında üst sıralarda yer alacağımızı düşünüyoruz. JCB, bu alana ciddi bir yatırım yaptığı için SİF İş Makinaları olarak bizim de hedeflerimiz büyük” açıklamalarını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 3 =

scroll to top