HASEL-KION Group iş birliği güçlenerek devam ediyor

Global bir intralojistik şirketi olan KION Group’un üst düzey yöneticileri, HASEL-KION Group arasında 1996 yılından bu yana  devam eden iş birliği kapsamında HASEL Grup’u ziyaret etti ve iki şirket arasında önemli bir toplantı gerçekleştirildi.

KION Group bir markası olan ve dünyanın en büyük forklift ve depo ekipmanları üreticileri arasında yer alan Linde MH, Türkiye ve çevre ülkelerde HASEL grup bünyesinde başarı çalışmalara imza atıyor.

Yakın zamanda Türkiye’ye gelen ve marka temsilcileriyle temaslarda bulunan KION Group ITS EMEA Bölgesi Satış ve Servis Başkan Yardımcısı Christophe Lautray, KION Group EMEA Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Jindrich Kotyza, KION ITS EMEA Bölgesi Güney Doğu Avrupa ve Baltık Ülkeleri Kıdemli Direktörü Denis Schreeck ile Doğu ve Güneydoğu Avrupa Kıdemli Bölge Müdürü Martin Walther, iş birlikleri kapsamında HASEL Grup’a önemli bir ziyaret gerçekleştirdi. 2023 yılına dair değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda 2024  yılındaki beklentiler ve hedefler de gözden geçirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifteen − eleven =

scroll to top