ELS Lift’ten Almanya çıkarması

Bursa’da 2008 yılından bu yana, Türkiye’nin personel yükseltici platform sektöründe global ölçekte önemli çalışmalara imza atan ELS Lift bugün itibariyle; Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya, Hindistan, Ukrayna ve Belarus’ta ki mevcut bayilikleri aracılığıyla ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. Avrupa bölgesinde ürünlerinin bulunduğu noktalarda ziyaretler gerçekleştiren ELS Lift ekibi, AR&GE Direktörü Koray Erkekli liderliğinde Almanya’da bulunan Kunze GMBH’ye teknik eğitimler verdi.

Yıllık üretiminin yüzde 60’ından fazlasını ihraç etmekte olan ELS Lift; Suudi Arabistan, Gürcistan, Belçika, Hollanda, Cezayir, İsviçre, Avusturya, Vietnam, Kore, Norveç, Azerbaycan, Romanya gibi ülkeler başta olmak üzere 35’den fazla ülke ile iş birliği içinde faaliyetlerine devam ediyor. ELS Lift, Avrupa bölgesinde ihracatını arttırmaya yönelik planladığı stratejik adımlar doğrultusunda geçtiğimiz günlerde, Almanya’nın Bruckmühl kentinde yer alan ve yaklaşık dokuz yıldır Almanya ve Avusturya bölgesinde satış, kiralama ve teknik servis alanında iş ortağı olan Kunze GMBH’ye ziyaret düzenledi.

Yeni yatımlar ele alınırken eğitim çalışmaları gerçekleşti

Yapılan görüşmede 2022 yılında hayata geçirilen projelere dair karşılıklı fikir alışverişinde bulunurken, 2023 yılına dair gerçekleşmesi planlanan satış tahminleri, Almanya’da yapılacak yeni yatırımlar ve pazarlama faaliyetleri de ele alındı. Yapılan bu ziyarette aynı zamanda ELS Lift AR&GE Direktörü Koray Erkekli ve beraberinde bulunan ekip tarafından, Kunze GMBH’nin makine parkurunda yer alan ve yakın zamanda güncelleştirme yapılan ürünlerine yönelik kısa bir teknik eğitim verildiği belirtildi. Buna paralel olarak, ELS Lift teknik ekibi, parkurda yer alan makinelere yönelik periyodik bakımları da Kunze ekibi ile birlikte yerinde gerçekleştirildi.

“ELS Lift’in bir parçamız olacağına inancımız tam”

Yapılan toplantı hakkında görüşlerini paylaşan Kunze GMBH Genel Müdürü Charly Kunze, “Almanya ve Avusturya bölgesinde dokuz yıldır ELS Lift ile birlikte sürdürdüğümüz iş birliğimiz bulunuyor. Bunu geliştirmek ve edindiğimiz başarının üzerine koyabilmek için yaptığımız bu toplantıyı umut dolu planlar ile noktaladık. ELS Lift’in büyümekte olan satış ve satış sonrası hizmetler ekibinin, bir parçamız olacağına inancımız tam. Satış ve kiralamasını gerçekleştirdiğimiz ürünlere yönelik sahadan aldığımız olumlu yorumlar bizi oldukça memnun ediyor. Yakın zamanda biz de Kunze GMBH ekibi olarak ELS Lift’i ziyaret edeceğiz” açıklamalarını yaptı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eighteen − 5 =

scroll to top