ELS LIFT, YURT İÇİ VE YURT DIŞI FUARLARINDA BOY GÖSTERDİ

PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATFORM SEKTÖRÜNDE ÖNEMLİ ÇALIŞMALARA İMZA ATAN ELS LIFT; İNGİLTERE’DE DÜZENLENEN VERTİKAL DAYS ETKİNLİĞİNDE VE İSTANBUL FUAR MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN WIN EURASİA – ENDÜSTRİYEL DÖNÜŞÜM FUARI’NDA ÜRÜNLERİNİ TANITTI.

Türkiye’nin global ölçekte faaliyet gösteren tek büyük ve yerli personel yükseltici platform üreticisi ELS Lift, personel yükseltici platformlara karşı artan talepler doğrultusunda geliştirdiği ürün yelpazesini fuarlara taşıdı.

Soldan sağa; Alistair PALACIOĞLU – ELS Lift Yurt Dışı İş Geliştirme Müdürü – Kerem BAYRAK – ELS Lift Genel Müdürü

ÜRÜNLER İNGİLTERE’DE KULLANICILARIN BEĞENİSİNE SUNULDU

2008’den bu yana hizmet veren ELS Lift, İngiltere’de düzenlenen Vertikal Days etkinliğinde, Birleşik Krallık distribütörü Alfa Access ile birlikte yeni EL19, RT12-E ve e-serisi makaslı personel yükseltici platform kategorisindeki ürünlerini tanıttı. 11-12 Mayıs tarihleri arasında İngiltere’nin Peterborough şehrinde düzenlenen etkinlikte Birleşik Krallık distribütörü Alfa Access’in standında mevcut ürün grubunun yanı sıra lansman tanıtımlarını yaptığı yeni ürünler de katılımcılarla buluştu.

ELEKTRİK GÜCÜ DÜNYA TRENDLERİ ARASINDA

Fuara katılan ELS Lift Yurt Dışı İş Geliştirme Müdürü Alistair Palacıoğlu, daha fazla yükseğe erişim imkanı sunan makaslı ve eklemli platformların yanında güç kaynağı olarak tamamen elektrik enerjisini kullanan ürünlerin de oldukça dikkat çektiğini belirterek, “Engebeli arazi kullanımına uygun olan ve rough terrain olarak adlandırılan yüksek kapasiteli ürünlerde dizel yerine güç kaynağı olarak tamamen elektrik enerjisinin entegre edildiği trendler mevcut” dedi.

YENİ TASARIMLAR DİKKAT ÇEKTİ

Fuarda ELS Lift’in en son tanıtımını yaptığı 19 metreye erişim imkanı sunan makaslı platform EL19 ve elektrik yürüyüşe sahip engebeli arazi makaslı platformu RT12-E büyük ilgi gördü. Dar şase ve yüksek erişim ihtiyacı doğan her alanda sınıfının öne çıkan makinesi olan EL19 ve engebeli arazi platformlarında sıklıkla tercih edilen emisyonlu motorların aksine sıfır emisyon baz alınarak geliştirilen RT12-E katılımcıların beğenisini topladı. Vertikal Days etkinliğini değerlendiren ELS Lift Genel Müdürü Kerem Bayrak, “Standımıza daha çok İngiltere, İskoçya, Hollanda, Fransa, İrlanda ve Amerika’dan gelen ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Gösterilen bu ilgiyi sıcak satış ile sonlandırma fırsatımız oldu. En çok beğenilen ve merak edilen ürünlerimizin başında RT12-E, VM6, Junior 5.5 SP ve e-serisi (EL8S-e EL12-e) yer aldı” ifadelerini kullandı.

ELS LIFT’E WIN EURASİA FUARI’NDA YOĞUN İLGİ

ELS Lift, İngiltere’de gerçekleşen etkinliğin ardından WIN Eurasia fuarına da katılım gösterdi. 8-11 Haziran tarihleri arasında düzenlenen fuarda ELS Lift’in son teknoloji ürünleri yer aldı. Yükseğe erişim ekipmanları kategorisinde fuara katılım gösteren ELS Lift; makaslı personel yükseltici platformlarda 8 metre çalışma imkanı sağlayan EL8-S, hafif tip makaslı personel yükseltici platform kategorisindeki Junior 5.5, dikey personel yükseltici platform VM6 ve eklemli personel yükseltici platform kategorisindeki AE15 modelini sergiledi. Fuar hakkında açıklamalarda bulunan ELS Lift Satış Pazarlama Direktörü İrfan İşmak, “Gerek ziyaretçilerin niteliği gerek fuar süresince yaşanan yoğunluk bizleri mutlu etti. Yüzde 35 oranında yurt dışından gelen ziyaretçilerimizi ağırlarken, kalan yüzde 65’lik oranda da yurt içindeki ziyaretçilerimizi misafir ettik. Yurt dışından misafir ettiğimiz ziyaretçilerimiz çoğunlukla EMEA bölgesinden katılım gösterdi’’ şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 3 =

scroll to top