Crown akülü istifleyicilerde avantajlı leasing kampanyası başladı!

Depo uygulamalarında sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi ve hizmetleriyle ön plana çıkan Crown, WF 3000 1.2 akülü istifleyicileri avantajlı koşullarda sunan bir kampanya başlattı. Stoklarla sınırlı olan kampanya kapsamında WF 3000 1.2 akülü istifleyiciler uygun ödeme koşulları ve özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Kampanya kapsamında kullanıcılar 12 ay vade ve sıfır faizli leasing kolaylığından faydalanabiliyorlar.

Sadece satış değil bir hizmet şirketi olarak faaliyetlerini yürüten Temsa İş Makinaları’nın distribütörlüğünü yürüttüğü Crown, müşterilerine avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Geniş ürün yelpazesi ve uzman kadrosuyla işletmelerin depolama uygulamaları için çözümler sunan Crown, WF 3000 1.2 serisi akülü istifleyici için Yapı Kredi Leasing iş birliğiyle bir leasing kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Crown WF 3000 1.2 akülü istifleyiciler Yapı Kredi Leasing’in 12 ay vade ve 0 faiz avantajıyla kullanıcılara sunuluyor. Stoklarla sınırlı olan kampanyalarda sunulan WF 3000 1.2 akülü istifleyiciler kullanım kolaylığı sunan özellikleri ve dayanıklı yapısıyla ön plana çıkıyor.

Crown WF 3000 1.2 akülü istifleyiciler, 1.200 kg. yük kapasitesi sunarken 3 metreye kadar yükleri kaldırmaya olanak tanıyor. WF 3000 akülü serisinde bulunan Crown patentli X10® kumanda kolu kullanıcılara kısıtlı dar alanlarda yüksek manevra yapabilme ve yürüyüş hızını kolaylıkla ayarlayabilme imkanı tanıyor. X10® kumanda kolu üzerinde bulunan çatal konumlayıcı kontrolörler hassasiyet gerektiren istifleme uygulamalarında kullanıcılara performansı ve konforu bir arada sunuyor. Kullanıcılar ayrıca X10® kumanda kolu üzerinde bulunan yürüyüş hızı düğmesinden kaplumbağa veya tavşan modlarını seçerek uygulama ihtiyaçlarına göre akülü istifleyicinin hızını kolaylıkla ayarlayabiliyor. WF 3000 serisinin mast tasarımı ise kullanıcılara geniş bir görüş açısı sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar istifleme uygulamalarında yükleri rahatlıkla raflara konumlandırabiliyor. Kullanıcılar kampanyayla ilgili detaylıyı bilgiyi www.depocozumleri.com adresinden veya 0850 480 1 846 numaralı müşteri iletişim hattından edinebilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 + 19 =

scroll to top