Ayyıldız Beton, filosuna 9 adet Scania ekledi

Silivri merkezli Ayyıldız Beton, filosuna; 6 adet R 540, 3 adet 540 S olmak üzere toplam 9 adet Scania ekledi. Firmanın yeni araçları Scania Yetkili Satıcı ve Servisi UCR Otomotiv tesislerinde UCR Otomotiv Satış Müdürü Ünal Altun tarafından firma yetkilisi Ali Ayyıldız’a teslim edildi.

Hazır beton, kum ve taş ocağı olmak üzere madencilik ve yol yapım faaliyetlerini sürdüren Ayyıldız Beton, filosuna; 6 adet R 540, 3 adet 540 S olmak üzere toplam 9 adet Scania ekledi. Firmanın filosunda 70’i çekici olmak üzere toplam 400 araç bulunuyor.

“Scania, bir dünya markası olması”

Ali Ayyıldız, filolarına ilk kez Scania kattıklarını belirterek, “Araç alım kararımızda Scania’nın bir dünya markası olması, sahip olduğu üstün teknoloji sayesinde düşük yakıt tüketimi, çevreci yaklaşımları ve yüksek ikinci el değerinin yanı sıra, Doğuş Otomotiv gibi Türkiye’nin en büyük otomotiv grubu tarafından temsil edilmesi tercih nedenlerimiz arasında yer aldı. 2024 yılı yeni alım planlarımız içerinde de Scania ile devam etmeyi planlıyoruz” açıklamalarında bulundu.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 1 =

scroll to top