ASKO GLOB ALL, yeni nesil Doosan PRO-9 Serisi ile performans ve güvenliği bir arada sunuyor

Türkiye iş ve istif makinesi sektörlerine yenilikçi ürünler ile çözüm sunmaya devam eden ASKO GLOB ALL, Doosan’ın 2.5 tondan 16 tona kadar taşıma kapasitesi sunan yeni PRO-9 Serisi dizel forkliftleri pazara sunuyor.

Doosan marka forkliftleri 1999 yılından itibaren Türkiye pazarına sunan ASKO GLOB ALL, iş makinelerinde olduğu gibi istif makinelerinde de müşterilerine en uygun çözümleri sunarak maksimum müşteri memnuniyetini sağlamayı sürdürüyor. İstif makinesi sektöründe distribütörlüğünü yürüttüğü Doosan markası ile Türkiye pazarına yenilikçi çözümler getiren ASKO GLOB ALL, Doosan’ın Stage-5 emisyon sınıfına sahip yeni nesil PRO-9 Serisi ile müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor. Bu kapsamda Türkiye pazarına sunulan Yeni nesil PRO-9 Serisi; daha güçlü, daha seri, daha sağlam ve daha dayanıklı mottosuyla tanıtılarak depolama ve istifleme alanlarında gücünü vurguladı. Yeni PRO-9 Serisi, düşük bakım ve servis maliyetleri ile müşterilerin yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

Yeni PRO-9 Serisi ile maksimum işletme verimliliği

Düşük devirde yüksek tork üretmek için tasarlanan Doosan dizel motorlar yeni PRO-9 ailesinin hızlanma, sürüş ve tırmanma performansı artırıyor. PRO 9 Serisi, bünyesinde bulan 3 farklı performans modu: Standart, ECO ve Güç Modları ile işinizi istediğiniz şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Doosan PRO-9 Serisi; üretim, lojistik, dış mekan, depolama ve paletli malzeme taşıma alanlarını kapsayan geniş bir çalışma alanında kullanılabiliyor. Kullanıcılarına güven ve sağlamlık veren Doosan, forkliftlerin arıza süresini düşürerek, yük taşıma operasyonlarının en verimli şekilde gerçekleşmesine katkı sağlıyor.

Ergonomik ve güvenli tasarım

Stage V emisyon sınıfında motora sahip olan PRO-9 Serisi dizel forkliftler sadece güç ve performansıyla değil, operatörlerine konforlu bir çalışma ortamı da sunuyor. Kabindeki geniş görüş açısı sayesinde operatöre güvenli ve konforlu çalışma imkanı sağlanıyor. Okunması kolay gösterge paneli operatörün çalışma verimliliğini artırırken gösterge panelindeki: Yakıt göstergesi, motor çalışma saati, motor yağ basıncı, soğutucu ve şanzıman sıcaklığı, asansör kilitleme, şanzıman koruma, emniyet kemeri ikazı ve fren yağı seviyesi, operatörü gerektiğinde uyararak bilgilendiriyor. PRO-9 Serisi ayrıca Operatör Algılama Sistemi ( Auto Stop ), Elektronik Park Freni ( EPB ), Yağ Soğutmalı Disk Fren Sistemi ( ODB ) Otomatik Yavaşlama, Şanzıman Koruma Sistemi (Reverse Lock) ve Hızlı Limiti özellikleriyle de yüksek güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlıyor.

Düşük bakım ve servis maliyetiyle işletme verimliliği artırıyor

Bakımın maliyetlerinin azaltılması, çalışma süresinin artırılması ve işletme maliyetlerinin düşürülmesi amaçlanarak üretilen PRO-9 Serisi dizel forkliftler, güçlü ve yüksek yakıt verimliliği sunuyor. PRO-9 Serisi, önceki nesle kıyasla daha uzun servis aralıkları ve kolay bakım özellikleri sayesinde işletme maliyetlerinizi düşürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine − six =

scroll to top