YÜKSEK MANEVRA VE KOLAY KULLANIM: GENİE GTH 2506

24 Aralık 2018 Pazartesi - 14:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

YÜKSEK MANEVRA VE KOLAY KULLANIM: GENİE GTH 2506
YÜKSEK MANEVRA VE KOLAY KULLANIM: GENİE GTH 2506

AĞIR YÜKLERİ KALDIRAN, TAŞIYAN VE YERLEŞTİREN GENİE GTH 2506, HAFİF VE KOMPAKTLIĞI İLE DİKKAT ÇEKİYOR. MAKSİMUM 5.79 KALDIRMA YÜKSEKLİĞİ VE 2.500 KG KALDIRMA KAPASİTESİNE SAHİP OLAN GTH 2506, DÜŞÜK YARIÇAPI ÖZELLİĞİYLE KULLANICILARINA YÜKSEK MANEVRA KABİLİYETİ SUNUYOR

 

Telehandler kullanımı Türkiye’de her geçen gün artış gösteriyor ve makinelerin kullanım alanları giderek çeşitleniyor. Genie telehandlerinin Türkiye distribütörü İşmaktaş tarafından pazara sunulan 6 metre sınıfı Genie GTH 2506 modeli de maksimum 5.79 kaldırma yüksekliği ve maksimum 2.500 kg kaldırma kapasitesi ile inşaat, geri dönüşüm, tarım, lojistik, istifleme, endüstriyel ve kiralama işletmeleri tarafından yoğun olarak tercih ediliyor.

HİDROSTATİK ŞANZIMAN

Taşıma kolaylığı için düşük ağırlık ve kompakt boyutta tasarlanan Genie GTH 2506 kompakt teleskopik yükleyici modeli, kapalı ve açık alanlardaki işyerlerinde güçten ödün vermeden ağır yükleri kolayca kaldırma, taşıma ve yerleştirme olanağı sunuyor. Operatör seçmeyen ve çok yönlü kullanımı sayesinde kullanıcılarına kolaylık sağlayan GTH 2506, dar dönüş yarıçapı sayesinde kapalı alanlarda yüksek ve kolay manevra kabiliyeti sayesinde dikkat çekiyor. Pürüzsüz, yüksek hassasiyetli konumlandırma için hidrostatik şanzımana sahip olan GTH 2506 modelinde kolayca değiştirilebilir ataşmanlar ve çok amaçlı özellikler bulunuyor.

HAFİF VE KOMPAKT

Hafif ve kompakt olarak üretilen GTH 2506 modelinin kabin genişliği 1.81 metre, yüksekliği ise 1.92 metre olarak kullanıcılarına ulaşıyor. Kompakt olmasına rağmen, ayarlanabilir ve askıya alınmış koltuk, ayarlanabilir direksiyon ve ısıtma / havalandırma özellikleri de operatörün kabin kullanımını geniş ve rahat kılıyor. Düşük dönme yarıçapı sayesinde son derece yüksek manevra kabiliyetine sahip GTH 2506 modeli, 4 tekerlekten çekiş ve üç direksiyon modu seçeneğini (ön tekerlek, yengeç ve koordineli direksiyon) barındırıyor. GTH 2506 modelinde bulunan hidrostatik transmisyon, kesintisiz, hassas hız kontrolünü sağlıyor ve düzgün kontrol, doğru konumlandırma ve yüksek tırmanma kapasitesi üretkenliğini artıyor. Makinedeki çok fonksiyonlu joystick, tüm bom hareketlerini sezgisel bir tarzda eşzamanlı olarak kontrol etmeyi sağlayarak kombine hareketlere olanak tanıyor. Geniş bir aksesuar yelpazesiyle birlikte kullanılarak, hem iç mekan hem dış mekan uygulamaları için verimli bir şekilde çalışan Genie GTH 2506 teleskopik yükleyicileri, 75 beygir motor gücünde yüksek performans sağlıyor.

PERFORMANS VE ADAPTASYON

75 beygir motor gücüne sahip olan Genie GTH 2506 kompakt teleskopik yükleyici modelinde bulunan yüke duyarlı hidrostatik yürüyüş sistemi sayesinde üstün çekiş kabiliyeti ve düşük yakıt tüketimi sağlanabiliyor. 4 tekerden frenlemeye sahip olan makine etkili fren sistemi sayesinde sürüş kontrolüne olanak sağlıyor.

 

 

Maksimum Kaldırma Kapasitesi: 2,500 kg

Maksimum Kaldırma Yüksekliği: 5.79 m

Maksimum İleri Erişim: 3,35 m

Maksimum Yükseklikteki Kaldırma: 2.000 kg

Maksimum Erişim Kapasitesi: 900 kg

Çalışma Ağırlığı: 4.580 kg

Motor Gücü: 75 Hp

Yükseklik: 1.92 m

Genişlik: 1.81 m

Aks mesafesi: 2.36 m

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER