Platform sektörü buluşuyor

06 Ağustos 2018 Pazartesi - 16:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Platform sektörü buluşuyor
Platform sektörü buluşuyor
 
 
 

PLATFORM SEKTÖRÜ, ORTAK SORUNLARINA ÇÖZÜM BULMAK VE SEKTÖRÜ İLERİYE GÖTÜRECEK ALTERNATİFLER YARATMAK, KISACASI SEKTÖRE YÖN VERECEK KONULARI TARTIŞMAK AMACIYLA 15 KASIM PERŞEMBE GÜNÜ CROWNE PLAZA ISTANBUL ASIA OTEL'DE BİR ARAYA GELİYOR

 

Platform sektörünün sorunlarını ana başlıklar altında toplamak ve bu sorunları çözüme kavuşturarak, sektörün geleceğine yön vermek amacıyla 15 Kasım 2018 Perşembe günü "1. Platform Sektör Çalıştayı" gerçekleştirilecek. PLATFORMDER tarafından düzenlenen, organizasyonunu ise APA Yayıncılık'ın üstlendiği çalıştay Crowne Plaza İstanbul Asia Otel'de sabah 09.00'da başlayıp, akşam 18.30'a kadar sürecek. Etkinlikte Hukuk, Yönetim Yüksekte Çalışma Mevzuatı, Finans ve Sigorta konuları ele alınacak.

"Hukuk" başlığı altında sektörün ana sorunu hırsızlık ve kira sözleşmeleri tartışılacak. Konuşmalar sonrasında katılımcıların soruları cevaplandırılacak.

"Yüksekte Çalışma Mevzuatı" konusunda uzman konuşmacılar sahte denetim, belgelendirme konularında açıklamalarda bulunacak, sonrasında ise bu konuda merak edilen tüm soruları yanıtlayacaklar.

"Yönetim" başlığı altında ise filo yönetimi, maliyetlendirme, müşteri memnuniyeti ve kiralama sektörüne özel yazılımlar ele alınacak.

Etkinliğin ana başlıklarından biri de "Finansal Çözümler" olacak. Sektörün önde elen leasing ve finans kuruluşlarından üst düzey yöneticiler, katılımcıları leasing konusunda aydınlatacak ve sonrasında merak edilen soruları cevaplayacak.

Kiralama firmalarının önemli sorunlarından birisi olan “Sigorta” konusu da etkinliğin diğer bir ana başlığı. Bu konuda da sigortacılık sektörünün önde gelen kuruluşlarının üst düzey yöneticileri, hırsızlık, makine kırılması vb. konularda katılımcıları bilgilendirecek ve sonrasında soru/cevap bölümüne geçilecek.

 

Ayrıca etkinlik boyunca oluşturulacak “Yuvarlak Masa”da sektörün sorunları masaya yatırılarak, tartışılacak. 1. Platform Sektör Çalıştayı ile platform kiralama bilincini geliştirmek, pazarın büyüklüğü hakkında bilgi vermek ve tüm paydaşların bir araya gelmesi amaçlanırken, platform kiralama sektörünü değerlendirerek problem ve çözüm önerilerini konuşmak, sektörün profesyonelleşmesini sağlamak ve sektörün mali ve hukuki yönden gelişmesi hedefleniyor.

 

 

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER