Atilla Dural, Nifty Lift ile çözüm sunuyor

25 Haziran 2018 Pazartesi - 17:45
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Atilla Dural, Nifty Lift ile çözüm sunuyor
Atilla Dural, Nifty Lift ile çözüm sunuyor

Personel yükseltici platform sektöründeki platform sektöründeki çalışmalarına hız kazandıran Atilla Dural, Nifty Lift ürünleriyle müşterilerine çözüm ortaklığı sunuyor. İngiliz Nifty Lift markasının 12 – 28 metre arasında değişen eklemli platform modellerini pazara sunan firma, sektörün önemli oyuncuları arasında yer almayı hedefliyor

Müşterilerinin ihtiyaçları olabilecek tüm kaldırma ürünlerini tek bir adresten karşılamak için hareket eden Atilla Dural, personel yükseltici platform sektöründeki faaliyetlerine hız kazandırarak, İngiliz Nifty Lift markasının Türkiye distribütörlüğünü üstlendi. Bu doğrultuda Nift Lift markasının 12 – 28 metre arasında değişen eklemli platform modellerini Türkiye pazarı ile buluşturan firma, büyüyen sektörün önemli oyuncuları arasında yer almak istiyor. Nifty Lift ürünleriyle müşterilerine daima çözüm sunacaklarını belirten İş Geliştirme Müdürü Tarık Salah ve Satış Sorumlusu Mert Pamir ile bir araya geldik ve Atilla Dural'ın platform sektöründeki faaliyetlerini ve hedeflerini konuştuk.

 

ATİLLA DURAL OLARAK NEDEN PLATFORM SEKTÖRÜNE GİRİŞ YAPMAYA KARAR VERDİNİZ?

Müşterilerimizin projelerinde ihtiyaçları olabilecek tüm kaldırma ürünlerini tek adresten elde edebilecekleri bir çözüm ortağı olma ilkemiz doğrultusunda, geniş olan ürün yelpazemizi daha da genişletmeyi hedefliyoruz. Avrupa ve dünyada her gün gelişmekte olan sektörde, mümessili olduğumuz makinelerin kalitesi ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Yaptığımız pazar araştırması neticesinde, Türkiye’de bu platformlara ihtiyaç olduğunu ve önümüzdeki yıllarda talebin çok daha artacağı sonucuna ulaştık. Gerek müşterilerden gelen talepler gerek firmamızı ileriye taşımak için platform sektörüne giriş yaptık. Hali hazırda kule vinç ve asansör bulunan filomuzda platforma da yer vermek istedik.

ŞU ANDA HANGİ MARKALARLA PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATFORM SEKTÖRÜNDE YER ALIYORSUNUZ?

İngiltere menşeili Nifty Lift eklemli sepetli platform markasının ve Avusturalya menşeili Up-Lift platform markasının Türkiye mümessil firmasıyız.

ATİLLA DURAL'IN PLATFORM PAZARINDAKİ ÇALIŞMALARINDAN VE KONUMUNDAN BAHSEDER MİSİNİZ?

Ürünlerimizi tanıtmak amacıyla elimizden geldiği kadar reklam ve pazarlamaya yer vermekteyiz. Önümüzdeki günlerde fuarlarda yer almayı düşünüyoruz. Nifty Lift markasını Türkiye genelinde iyi bir marka olarak bilinmekte ve biz bu düşünceyi aynı şekilde devam ettirmekten dolayı mutluluk duyuyoruz.

PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATFORM ÜRÜN GRUBUNDA NİFTY LİFT MARKASIYLA ŞU ANDA MÜŞTERİLERİNİZE SUNDUĞUNUZ ÜRÜN VE HİZMETLER NELERDİR? ÜRÜN GAMINDAN VE ÜRÜNLERİN ÖZELLİKLERİNDEN DETAYLI BİR ŞEKİLDE BAHSEDER MİSİNİZ?

Mümessilliğini aldığımız Nifty Lift, İngiltere’de olup A'dan Z'ye üretiminin tamamı NIfty’nin belirlediği üstün kalite standartlarına göre tamamlanmaktadır. Nifty Lift markasının en üstün serisi olan Self Propelled (Height Riders), eklemli sepetli platformlardır. Muadil markalara olan avantajı aynı ağırlığı taşıyıp daha dar ve daha hafif bir makine olmasıdır. Kalitesi muadil markalara oranla tercih edilir. Yüksek kalite ve güvenlik standartlarından dolayı Nifty Lift’in dünyada önde gelen bir marka olduğunu müşterilerimizden de aldığımız, ürünlerin çok dayanıklı ve çok az arıza vermeleri gibi, bilgiler ile bir kez daha teyitlemiş oluyoruz. Bu özelliklere ilaveten çok opsiyonluğu, isteğe göre özel konfigürasyonlarda üretim opsiyonları ve dar kasa yapıları gibi özellikleri sayesinde depo veya sıkışık şantiye alanları gibi dar ve zorlu alanlarda üstün hareket kabiliyeti sergilerler. Ürün gamımızda 12 metreden 28 metreye eklemli platform bulunmakta. Ürünlerin opsiyonu olarak akü – dizel – hibrit özellikleri her makinede mevcuttur. Ayrıca Atilla Dural olarak daha profesyonel ve daha sistemli bir eğitim almak ve vermek için IPAF uluslararası birliğine üye olduk. Bu sayede eğitimlerimizi bitirip IPAF eğitim merkezi oluşturmaya karar verdik.

 

ŞU ANDA TÜRKİYE'DE EN ÇOK İLGİ GÖREN ÜRÜNÜNÜZ HANGİSİ?

Türkiye sınırları içerisinde en çok ilgi gören ürünlerimiz 17 metre grubunda Height Reider HR17NE, HR17D ve 21 metre grubunda HR21NE ve HR21D’dir. Bu modellerin ilgi görmesinin nedeni ise muadil markalara göre daha dar ve hafif olmalarıdır. Ayrıca kullanılan teknolojinin iyiliği ve Türkiye şartlarına uyumluluğu da müşterilerimiz tarafından onaylanmıştır.

NİFTY LİFT PLATFORMLARINI DİĞER MARKALARDAN AYIRAN EN BÜYÜK ÖZELLİKLER NELERDİR?

Diğer markalar ile bizi ayıran en büyük özellik ara metrajlarda olmamızdır. Daha özel nitelikli, muadil ürünlere kıyasla daha hafif daha kompakt ve daha dar olması en büyük avantajımızdır.

SİZCE MÜŞTERİLERİNİZ NEDEN NİFTY LİFT VE ATİLLA DURAL'I TERCİH ETMELİLER?

Müşterilerimize Atilla Dural olarak yıllardır hizmet vermekteyiz. Gerek hizmet kalitemiz gerekse müşteriler ile sağladığımız güven ilişkisi bizi ön plana çıkartmaktadır. Teknik servis ekibimiz gerekli tüm eğitimlerden geçmiştir. Türkiye’de taşeron kullanmayan nadir firmalardan biri olarak satış sonrası hizmette iyi olduğumuz piyasa tarafından bilinmektedir.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER VE SERVİS KONUSUNDA SAĞLAYACAĞIZ HİZMETLERLE İLGİLİ NELER SÖYLEMEK İSTERSENİZ?

Atilla Dural olarak hizmetlerimizi en üst seviyede tutmak, yılardır birinci ilkemiz olmuştur. Taşeron firma kullanmamak şirketimizin önemli bir politikasıdır. Yarım asırlık tecrübemiz, satış sonrası ve öncesinde tüm personelimizin öz verisi, satış sonrası ve servis hizmetlerimizin yüksek standartları, müşterilerimiz tarafından yıllardır bilinmekte olup eski ve yeni müşterilerin bizi tercih etme sebeplerinden en önemlisidir. Temsilciliğini yaptığımız tüm ürünler de olduğu gibi Nifty Lift ürünleri içinde müşterilerimizin daima çözüm ortağı olmaya gayret edeceğiz.

PERSONEL YÜKSELTİCİ PLATFORM PAZARIN GELECEĞİNİ NASIL GÖRÜYORSUNUZ VE BU PAZARDA ATİLLA DURAL NEREDE YER ALACAK?

Türkiye’deki Personel yükseltici platform pazarı özellikle Avrupa’ya kıyasla daha halen gelişme aşamasında. Ülkemizde her geçen gün daha da sıkılaşan ve aynı zamanda gelişen güvenlik prosedürlerinin etkisi ve daha efektif çalışma prensiplerinin benimsenmesi platform pazarını oldukça hızlı bir şekilde büyümeye yöneltecektir. Atilla Dural olarak bizde bu büyüme ve gelişme içerisinde temsilciliğini yaptığımız üst kalite markalarımızla sektörde öncü olmayı hedefliyoruz.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER