Merlo “Kale”ye geçti

26 Mart 2018 Pazartesi - 16:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Merlo “Kale”ye geçti
Merlo “Kale”ye geçti

40'ıncı yılını yeni yatırımlar ve iş birlikleri ile kutlayan Kale Makina, Merlo markasının Türkiye tek yetkili distribütörlüğünü ÜSTLENDİ. Markanın 24 farklı modelini pazara sunan Kale Makina, kısa süre içerisinde ilk teslimatını da gerçekleştirdi

Kalitesi dünya ve Türkiye makine sektörü tarafından kabul edilen Avant, Gehl, Kubota, Thwaıtes markalarının Türkiye tek yetkili distribütörlüğünü başarıyla sürdüren Kale Makina, Merlo'nun distribütörlüğünü üstlendi. Müşterilerinin teleskopik yükleyici taleplerine İtalyan Merlo markasıyla cevap verecek olan Kale Makina, markanın 24 farklı modelini Türkiye pazarına sundu.

İLK TESLİMATLAR YAPILDI

Merlo teleskopik yükleyicilerini bünyesine kattıktan sonra pazarın dikkatini çeken Kale Makina, kısa süre içerisinde ilk makinelerini teslim etti. Merlo'nun dünya pazarındaki pozisyonunu Türkiye pazarına taşımayı hedefleyen firma, Merlo'nun gücüne ve sağlamlığına güveniyor. 6 metreden 35 metreye kadar sabit bomlu ve rotasyonlu teleskopik yükleyiciler üreten Merlo, patentli hidrostatik sürüş sistemiyle kullanıcılara ciddi kullanım faydaları sağlıyor. 2014 yılında Guiness rekorlar kitabına adını yazdıran Merlo, 4 bin 296 km sorunsuz ve aralıksız seyahat ile dünyanın en uzun teleskopik yükleyiciyi sürüşünü gerçekleştirdiği ifade ediliyor. Ayrıca yetkililer, şasi döndürme patentinin de sadece Merlo'da olduğunu aktarıldı.

KALE MAKİNA

Son 10 yıldır kompakt iş makineleri kategorisinde pazarda önemli çalışmalara imza atan Kale Makina, başarısını, uzun ve sürdürülebilir ticaret vizyonuyla ve yaygın satış ve satış sonrası hizmetiyle gerçekleştiriyor. Türkiye’de 30'dan fazla yetkili servis istasyonuna sahip ve 100 ‘den fazla mobil servis aracıyla hizmet veren firma, kalite odaklı faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER