ELS Lift, Fransa Intermat Fuarı’nda yenilikçi ürünlerini sergileyecek

14 Mart 2018 Çarşamba - 09:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

ELS Lift, Fransa Intermat Fuarı’nda yenilikçi ürünlerini sergileyecek
ELS Lift, Fransa Intermat Fuarı’nda yenilikçi ürünlerini sergileyecek

Personel yükseltici platform sektöründe Türkiye’nin global ölçekteki öncü markası olan ELS Lift, 23 – 28 Nisan tarihlerinde Fransa ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan ve sektörün en büyük buluşma adreslerinden biri olarak nitelendirilen Intermat Paris Fuarı’nda, Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye hazırlanıyor

2008 yılından bu yana, Türkiye’nin personel yükseltici platform sektöründe global ölçekte önemli çalışmalara imza atan ELS Lift, dünyanın dört bir yanında düzenlenen ve sektöre yön veren hemen her türlü organizasyonda aktif olarak yer almayı sürdürüyor. Els Lift; inşaat ve altyapı teknolojileri ile ilgili Avrupa’daki en büyük fuarlardan kabul edilen ve 23-28 Nisan tarihleri arasında, Paris kentinin ev sahipliğini yapacağı Intermat Paris Fuarı’nda, Ar-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği yenilikçi makinelerle boy göstermeye hazırlanıyor. 167 ülkeden 1,500 katılımcının en yeni ürünlerini sergileyeceği ve dünyanın her yerinden 183.000 ziyaretçinin katılması beklenen fuar, inovasyona erişim, eğitim dersleri, sosyal ağ kurma fırsatları, pazar analizi ve "büyük çaplı inşaat projelerinin potansiyeline yönelik" bilgilenme imkânı sağlayacak. 

 

"Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz"

ELS Lift, fuar süresince Hol E5 A, Stant 021’de ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanırken, Els Lift Genel Müdürü Kerem Bayrak yaptığı açıklamada, ‘milli’ katılım hedefiyle gerçekleştirmeye hazırlandıkları fuarla ilgili beklentilerinin yüksek olduğunu belirtti. Bayrak, fuar süresince ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için hazırlıkların da son aşamaya geldiğini kaydetti.

"Bölgedeki rekabette öne çıkmayı hedefliyoruz"

Paris’te gerçekleştirilecek Intermat Fuarı’nın, hem bölge pazarındaki mevcut ilişkilerin geliştirilmesi, hem de yeni iş bağlantılarının kurulması açısından önemli bir potansiyele sahip olduğunu aktaran Bayrak, “Els Lift olarak, uzun yıllardır Avrupa pazarında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Önümüzdeki yıllarda da bölgeye yönelik ciddi planlarımız bulunuyor. Els Lift sunduğu; yüksek kalite, fiyat avantajları ve satış sonrası hizmetler ile bölge pazarında yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Marka bilinirliği sayesinde de bu tip organizasyonlarda yeni iş bağlantıları kurabiliyoruz. Ayrıca bölgedeki rekabette verimlilik esaslı, yenilikçi ürün gruplarımızla öne çıkmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER