PLATFORMDER'den önemli ziyaretler

09 Ağustos 2017 Çarşamba - 09:45
Kategori: Haber

PAYLAŞ

PLATFORMDER'den önemli ziyaretler
PLATFORMDER'den önemli ziyaretler

Personel Kaldırma ve İletme Platformları İşletmecileri Derneği (PLATFORMDER), Yönetim Kurulu, özel ve kamu sektörüne önemli ziyaretlerde bulundular

 

Ziyaretler kapsamında ilk olarak Acarlar Makina Genel Müdürü Serkan Acar ve Rentrise Genel Müdürü Erhan Acar'ı ziyaret eden PLATFORMDER Yöneticileri, görüşmede platform sektörüne ilişkin yapacakları faaliyetler hakkında konuştu ve aynı zamanda konuyla ilgili Serkan Acar'ın görüşlerini dinledi. Ziyarette ayrıca PLATFORMDER üyesi olan Rentrise Firması Genel Müdürü Erhan Acar'a üyelik plaketi ve sertifikası verildi. Platformder Yönetim Kurulu'nun ikinci durağı ise Mak-Ser Makina oldu. Mak- Ser Makina Genel Müdürü Mahir Polat'ı ile görüşen yöneticiler, kiralama sektörüne yönelik yapılması gerekenler konusunda bir toplantı gerçekleştirdiler. Toplantı sonrasında ise PLATFORMDER Genel Kuruluna vermiş olduğu destekten dolayı, yöneticiler tarafından Mahir Polat'a plaket takdim edildi. Platformder Yönetim Kurulu üyeleri daha sonra Uzmanlar Platform Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Tursun ve Uzman Lift Genel Müdürü Mehmet Karakaya'yı ziyaret etti. Görüşme esnasında yöneticiler, genel kurula destek veren Uzmanlar Platform Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Tursun'a teşekkürlerini sunarken, yerli imalat konusunda fikir alışverişinde bulundular.

 

Kamuya önemli ziyaretler

Sektörün büyümesini sağlamak ve sektör sorunlarına çözüme kavuşturmak için görüşmelerini sürdüren PLATFORMDER Yönetim Kurulu, özel sektörün yanı sıra kamu ziyaretleri de gerçekleştirdi. Bu kapsamda MAKFED Genel Sekreterliği görevine getirilen Zühtü Bakır'ı ziyaret eden yöneticiler, Bakır'ı yeni görevinde sektör adına başarılar dileyerek ortak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundular. Görüşmelerine MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Sayın Osman Nuri Gülay'ı makamında ziyaret ederek sürdüren yöneticiler, Osman Nuri Gülay ile sektöre yönelik mesleki eğitim, eğiticinin eğitimi, çalıştay ve özel meslek lisesi projeleri hakkında fikirler aldı. PLATFORMDER yöneticileri son olarak Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Laçin Akçay, Trafik Güvenliği Dairesi Başkanı Gençağa Karakaş, Ulaşım Güvenliği ve Kontrol Şube Müdürü Sayın Hüsnü İlgün ile görüşerek ziyaretlerini tamamladı.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER