TVH Türkiye ekibi, Belçika'da

10 Ağustos 2017 Perşembe - 09:30
Kategori: Haber

PAYLAŞ

TVH Türkiye ekibi, Belçika'da
TVH Türkiye ekibi, Belçika'da

TVH Türkiye ekibi, TVH Group'un Belçika'da bulunan merkez ofisini ziyaret etti. Ziyaret sırasında depodaki tüm departmanları dolaşan Türk ekip, Belçikalı meslektaşları ile tanışıp, çalışmalar hakkında bilgi sahibi oldular

Forklift, personel yükseltici, endüstriyel temizlik makinesi, hizmet aracı, teleskopik yükleyici, liman ekipmanları ürünlerinin yedek parça ve aksesuarlar tedarikçisi TVH Group, Belçika Waregem’deki merkez ofisinde Türkiye'deki çalışma ekibini ağırladı. Mayıs ayında gerçekleştirilen ziyaret sırasında TVH Türkiye ekibi, TVH’nin Waregem’deki merkez ofisinde hazır bulundular. Yönetim ve diğer iş arkadaşları tarafından sıcak karşılanan ekip yeniliklerle dolu bir gün geçirdi. Daha sonra tüm depoyu gezen ve bütün departmanları tek tek ziyaret eden Türk ekip, Belçikalı meslektaşlarıyla tanıştı. Ziyaret esnasında Belçika’da işlerin nasıl yürüdüğü konusuna dair ekibe, yetkililer tarafından bilgi verilirken, bu bilgiler ekibin Türkiye’de gerçekleştirecekleri çalışmalara ilham verdi. Depo ziyaretinin ardından TVH Türk ekibi, bazı Belçikalı çalışma arkadaşlarıyla birlikte Belçika’nın iki şehrini gezdi. Gezilerine Cumartesi günü bir rehber eşliğinde Brüj turuyla başlayan ekip, Belçika yemeklerini tattıktan sonra şehri farklı açılardan görmek için tekne turu yaptılar ve serbest zamanlarında şehri istedikleri gibi gezmeye devam ettiler. Pazar günü ise Gent’i ziyaret ederek turlarına devam eden ekip, rehberle birlikte şehir merkezi turuyla gezilerine başladı. Daha sonra bir Belçika restoranında yemekler tadan ekip, Gent’in suları üzerinde rehber eşliğinde bir tekne turu yaparak gezilerini tamamladılar.

Müşteri memnuniyeti

Dünya çapında 5 bin 400 çalışanı, 29 ülkedeki şubesi ve 680 binden fazla farklı ürün stoku ile 170'den fazla ülkede bulunan müşterilerine hizmet veren firma, 300'den fazla markayı 500 bin metrekareden fazla depo alanında bulundurarak; kara, hava ve deniz yoluyla nakliye sağlıyor. Merkez ofisi Belçika’da bulunan ve ana faaliyetlerini de TVH Equipment ve TVH Parts olarak iki ayıran TVH Group, dünya genelindeki müşterilerine online destek hizmeti sunarak günde 50 bin çeşitten fazla ürün siparişi alıyor. TVH’nin yedek parçalarla ilgili eşsiz teknik bilgisi ise 30 milyon referansa dayanıyor. Türkiye'de de çalışmalarını sürdüren firma, 2009 yılında ilk ofisini İstanbul Avrupa Yakası’nda kurdu. 2014 yılında ise ikinci ofisini İstanbul Asya Yakası’nda kuran TVH Türkiye, Asya ve Avrupa yakasında kurduğu ofislerle hızlı hizmet vererek, müşteri memnuniyetini ön plana tutarak, büyüyen depo alanı sayesinde teslimatlarını hızlandırdı. Müşterilerine online hizmet de sunan TVH Türkiye, sipariş edilen yedek parçaları 24/48 saat içerisinde müşterilerine ulaştırıyor ve dış satış ekibi ile tüm Türkiye’de müşteri ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER